30 میلیون ریال اعتبار اولویتهای پژوهشی به دانشجویان تخصیص می یابد

به گزارش وبلاگ بهابادی به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، پژوهشگران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی می توانند با انتخاب موضوع پژوهش خود از بین اولویت های پژوهشی ستادهای توسعه فناوری، از حمایت های ویژه شبکه آزمایشگاهی بهره مند شوند.

30 میلیون ریال اعتبار اولویتهای پژوهشی به دانشجویان تخصیص می یابد

ﺳﺘﺎﺩ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﺯﯾﺴﺖﻓﻨﺎﻭﺭﯼ، ﺳﺘﺎﺩ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻓﻨﺎﻭﺭﯼﻫﺎﯼ ﺍﭘﺘﯿﮏ ﻭ ﮐﻮﺍﻧﺘﻮﻡ، ﺳﺘﺎﺩ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻓﻨﺎﻭﺭﯼﻫﺎﯼ ﺍﺗﺼﺎﻝﭘﺬﯾﺮﯼ ﻭ ﺍﺭﺗﺒﺎﻃﺎﺕ، ﺳﺘﺎﺩ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻓﻨﺎﻭﺭﯼﻫﺎﯼ ﭘﺰﺷﮑﯽ ﺑﺎﺯﺳﺎﺧﺘﯽ ﻭ ﺳﻠﻮﻝﻫﺎﯼ ﺑﻨﯿﺎﺩﯼ و ﺳﺘﺎﺩ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻓﻨﺎﻭﺭﯼﻫﺎﯼ ﻣﻮﺍﺩ ﻭ ﺳﺎﺧﺖ ﭘﯿﺸﺮﻓﺘﻪ از جمله ستادهای توسعه فناوری هستند که پژوهشگران می توانند از میان اولویت های پژوهشی این ستادها موضوع پژوهش خود را انتخاب نموده و از حمایت های این حوزه استفاده نمایند.

بعلاوه ﺳﺘﺎﺩ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻓﻨﺎﻭﺭﯼﻫﺎﯼ ﻧﺎﻧﻮ ﻭ ﻣﯿﮑﺮﻭ (برای بهره مندی از اعتبارات مربوط با ستاد نانو و میکرو ضروری است از بخش حمایت تشویقی ستاد اقدام گردد)، ﺳﺘﺎﺩ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻓﻨﺎﻭﺭﯼﻫﺎﯼ ﻫﻮﺵ ﻣﺼﻨﻮﻋﯽ ﻭ ﺭﺑﺎﺗﯿﮏ و ﺳﺘﺎﺩ ﺭﺍﻫﺒﺮﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻋﻠﻮﻡ ﻭ ﻓﻨﺎﻭﺭﯼﻫﺎﯼ ﺷﻨﺎﺧﺘﯽ از دیگر ستادهای توسعه فناوری است که پژوهشگران می توانند از اعتبار 30 میلیون ریالی در مورد پژوهش های خود استفاده نمایند.

متقاضیان برای استفاده از اعتبار پژوهشی باید از دانشجویان تحصیلات تکمیلی بوده و موضوع انتها نامه، جزو اولویت های اعلام شده بالا باشد. موضوع انتها نامه این دانشجویان نیز باید دارای پروپوزال مصوب (دانشگاه یا پژوهشگاه) باشد.

پژوهشگران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای استفاده از اعتبار ویژه پژوهشی باید مراحل مختلفی از جمله ورود به باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی ایران و ورود به بخش طرح های تخفیف و انتخاب طرح اعتباری ستاد توسعه فناوری مرتبط با موضوع انتها نامه را طی نمایند.

بارگزاری مستندات (تصویر کارت دانشجویی و تصویر مدرک تصویب طرح)، آنالیز مستندات از سوی باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی و ستاد توسعه فناوری مربوطه وفعال شدن اعتبار در صورت تایید موضوع از سوی ستاد نیز از دیگر مراحل فرایند استفاده از اعتبار ویژه پژوهشی است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "30 میلیون ریال اعتبار اولویتهای پژوهشی به دانشجویان تخصیص می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "30 میلیون ریال اعتبار اولویتهای پژوهشی به دانشجویان تخصیص می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید