موتور جست وجوی ایرانی با قابلیت های خاص ، مکملی برای نسخه های خارجی

به گزارش وبلاگ بهابادی، موتور جست وجوی ایران ساخت به یاری فعالیت در فضای مجازی آمده و مکملی برای نمونه های خارجی است.

موتور جست وجوی ایرانی با قابلیت های خاص ، مکملی برای نسخه های خارجی

به گزارش وبلاگ بهابادی، موتور جست و جوی ایران ساخت این قابلیت را دارد که دایره اطلاعات بیشتری به زبان فارسی در اختیار کاربران قرار دهد.

مهدی امانی، عضو هیات مدیره شرکت دانش بنیان سازنده این موتور جست وجو با اشاره به این که موتور جست وجوی ایران ساخت می تواند مکمل خوبی برای نمونه های خارجی باشد، گفت: موتورهای جست و جوی ایران ساخت این قابلیت را دارد تا هم به صورت آفلاین و هم به صورت آنلاین مورد استفاده قرار گیرد و در دسترس کاربران برای به روزرسانی به صورت ساده قرار می گیرد.

بومی سازی اطلاعات

موتور جست وجوی ایران ساخت می تواند سرعت در به روزرسانی را ارتقا دهد و اطلاعات را به صورت بومی در اختیار کاربران قرار دهد و آخرین خبرها را به سرعت در دسترس قرار دهد.

به نقل از به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، در موتور جست وجوی ایران ساخت می توان اقدامات متعددی قرار داد که شاید در موتور جست وجوی غیر ایرانی ممکن نباشد، زیرا آنها به صورت تخصصی روی زبان فارسی و گویش های آن کار ننموده اند.

موتور جست وجوی ایران ساخت این ظرفیت را ایجاد نموده است تا گویش های کردی و لری و حتی لهجه های مختلف نیز تیز قابلیت جست وجو در دایره اطلاعات را داشته باشند.

ایجاد بالغ بر 20 فرصت شغلی

مهم ترین مزیت موتور جست و جوی ایران ساخت توسعه زبان فارسی است و اگر از موتور جست وجوی دانش بنیان و شرکت های خصوصی حمایت گردد، این موتور جست وجو می تواند راهگشا باشد.

این مدیر حوزه دانش بنیان شرح داد: شرکت تا به امروز پیروز به ایجاد بیش از 20 فرصت شغلی به صورت مستقیم شده است و کوشش می نماید تا با توسعه فعالیت های خود موقعیت های شغلی بیشتری ایجاد کند.

منبع: همشهری آنلاین

به "موتور جست وجوی ایرانی با قابلیت های خاص ، مکملی برای نسخه های خارجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موتور جست وجوی ایرانی با قابلیت های خاص ، مکملی برای نسخه های خارجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید