گردشگری واکسن به سبد ⁧‫گردشگری سلامت‬⁩ اضافه می گردد

به گزارش وبلاگ بهابادی، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: این ظرفیت وجود دارد که پس از واکسینه شدن همه مردم و با فراوری واکسن داخلی کرونا، گردشگری واکسن به سبد ⁧‫گردشگری سلامت‬⁩ اضافه و منجر به رونق گردشگری در کشور گردد.

گردشگری واکسن به سبد ⁧‫گردشگری سلامت‬⁩ اضافه می گردد

میراث آریا: علی اصغر مونسان در حساب کاربری خود در توییتر از فرایند منظم واکسیناسیون‬⁩ افراد بالای 70 سال در مجتمع ایران مال در غرب تهران ابراز رضایت کرد و نوشت: به نظر می رسد این ظرفیت وجود دارد که پس از واکسینه شدن همه مردم و با فراوری واکسن داخلی، گردشگری واکسن به سبد ⁧‫گردشگری سلامت‬⁩ اضافه گردد.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی روز گذشته با حضور در مجتمع ایران مال علاوه بر بازدید از مراحل واکسیناسیون COVID19 افراد بالای 70 سال در این مجتمع در جریان فرایند ساخت هتل مجتمع ایران مال نهاده شد.

مونسان با تقدیر از کوشش های کادر درمان مستقر در این مجتمع و آرزوی سلامتی برای افراد در حال واکسینه شدن بیان نمود: بسیار خوشحالم که از ابتدای شیوع پاندمی کرونا بخش گردشگری در کنار کادر درمان نهاده شد و تمامی امکاناتمان را در اختیار وزارت بهداشت گذاشتیم.

او توضیح داد: در زمانی که ترس از کرونا بیشتر از این روزها بود تمامی اقامتگاه های ما به صورت گسترده برای خدمات دهی اعلام آمادگی کردند؛ بعلاوه هتل های فرودگاهی برای ایرانیان خارج از کشور همکاری خوبی با حوزه درمان داشتند.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی درباره گردشگری واکسن و اضافه شدن آن به سبد گردشگری کشور، بیان نمود: پس از واکسینه شدن همه مردم و فراوری واکسن داخلی در آینده ای نزدیک این ظرفیت وجود دارد که واکسیناسیون را برای خارجی ها به ویژه کشورهای همسایه انجام دهیم.

مونسان توضیح داد: اضافه شدن گردشگری مبتنی بر واکسیناسیون به بخش گردشگری سلامت می تواند به رونق گردشگری داخلی یاری کند.

مونسان فرایند واکسیناسیون در مجتمع ایران مال را بسیار منظم و با آرامش ارزیابی کرد و گفت: این مرکز عظیم ترین مرکز تفریحی و گردشگری غرب تهران است و امروز با در اختیار قرار دادن این امکانات به کادر درمان کار مهمی انجام داد که جای تشکر دارد. فرایند واکسیناسیون با مدیریت خوبی انجام می گردد و حس آرامش و شادابی حاکم بر این محیط حائز اهمیت است.

برای تعطیلات نیمه خرداد تابع تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم

وزیر میراث فرهنگی بعلاوه درباره شرایط سفرها در تعطیلات پیش رو (تعطیلات نیمه خرداد) گفت: تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم و کوششمان اتخاذ برترین تصمیم است. اولویت برای ما سلامت مردم است.

منبع: توریسم آنلاین

به "گردشگری واکسن به سبد ⁧‫گردشگری سلامت‬⁩ اضافه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گردشگری واکسن به سبد ⁧‫گردشگری سلامت‬⁩ اضافه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید