اگر انتظار دارید مردم در خیابان ها حضور پیدا نکنند ادارات را تعطیل کنید

به گزارش وبلاگ بهابادی، یک عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر انتظار دارید مردم در خیابان ها حضور پیدا نکنند باید زمینه نیاز به حضور آنها کاهش پیدا کند که از جمله این کارها تعطیلی ادارات است.

اگر انتظار دارید مردم در خیابان ها حضور پیدا نکنند ادارات را تعطیل کنید

به گزارش وبلاگ بهابادی به نقل از ایسنا، محمود صادقی با بیان اینکه مردم رفته رفته کرونا را جدی می گیرند گفت: از آن جا که طبق آمار وزارت بهداشت تعداد قابل توجهی از مردم مبتلا به کرونا شده اند، توصیه اکید ما این است که مردم با جدی دریافت این ویروس در خانه ها مانده تا دچار این بیماری نشوند. بیماری فراگیر جهانی که به گفته سازمان بهداشت جهانی، مهمترین عامل برای جلوگیری از شیوع آن قطع زنجیره انتقال است.

وی با یادآوری اینکه تا به امروز واکسن و دارویی برای کرونا پیدا نشده است، مجددا پیشگیری را مهمترین راه حل برای مقابله با کرونا دانست و ادامه داد: ما قدردان زحمات پزشکان، پرستاران و کادر درمانی هستیم اما آن ها هم شرایط محدودی داشته و بخشی از آن ها درگیر این بیماری شده اند لذا از مردم درخواست می کنیم با همکاری و ماندن در خانه دیگر بار اضافی به مراکز درمانی تحمیل نکنند.

صادقی اضافه نمود: از طرف دیگر اگر انتظار دارید مردم در خیابان ها حضور پیدا نکنند باید زمینه نیاز به حضور آنها کاهش پیدا کند، همانطور که مدارس و دانشگاه ها تعطیل شد و شاهد کاهش حضور قشری از جامعه در خیابان ها بودیم این شرایط درباره ادارات لحاظ شود.

نماینده تهران همچنین با اشاره به مسائل به وجود آمده برای مشاغل بعد از گسترش ویروس کرونا در کشور گفت: مشاغل آزاد و روزمزد و به خصوص آن هایی که جایی استخدام نیستند، مجبورند برای امرار معاش هر روز سرکار بروند لذا برای ماندن آن ها در خانه باید تسهیلاتی فراهم شود تا از لحاظ معیشتی با مشکل روبرو نشوند.

صادقی در پایان اعلام نمود: با توجه به اینکه برخی کشورها مشخصا چین با سیاست های سختگیرانه نسبت به قرنطینه کردن شهرها جلوی گسترش کرونا را گرفت، شاید نیاز باشد در شهرهای بحرانی کشورمان نیز چنین سیاستی را پیاده کرد تا مانع حضور افراد در مراکز و اماکن عمومی شویم.

منبع: همشهری آنلاین

به "اگر انتظار دارید مردم در خیابان ها حضور پیدا نکنند ادارات را تعطیل کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اگر انتظار دارید مردم در خیابان ها حضور پیدا نکنند ادارات را تعطیل کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید