30 فروردین آخرین مهلت ارسال ایده ها به رویداد ملی سقاخونه است

به گزارش وبلاگ بهابادی، میراث آریا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، 30 فروردین آخرین مهلت ارسال ایده ها به رویداد ملی سقاخونه است.

30 فروردین آخرین مهلت ارسال ایده ها به رویداد ملی سقاخونه است

حمید نادری اظهار کرد: رویداد ملی سقاخونه به وسیله سازمان های فرهنگی شهرداری مشهد، قم و شیراز و با همکاری خانه خلاق و نوآوری اشراق و بنیاد نخبگان استان قم به منظور حمایت از ایده های استارت آپی در حوزه زیارت برگزار می گردد.

مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری قم ادامه داد: در این رویداد ملی، شهرداری های ؜ شهرهای زیارتی ایران فرصتی را ایجاد نموده اند تا هر فردی ایده؜ نوآورانه ؜ای در حوزه زیارت دارد بتواند برای تجاری سازی ایده خود در این رویداد ملی شرکت نمایند تا ضمن دریافت جایزه، از فرصت و حمایت ؜ های ملی و استانی برای فراوری، عرضه؜ محصول و خدمت خلاقانه؜ بهره مند گردد.

مسئول کمیته گردشگری مجمع کلانشهرهای کشور ادامه داد: در این رویداد ملی پذیرش و حمایت از ایده های استارت آپی با موضوع زیارت و نقش آفرینی تشکل ها، مساجد و هیئت ها در خدمت رسانی به زائران خواهد بود.

او با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال ایده تا 30 فروردین 1402 است، گفت: مراسم اختتامیه در مشهد الرضا (ع) با حضور برگزیدگان برگزار خواهد شد.

نادری مطرح نمود: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رویداد ملی پذیرش و حمایت از ایده های استارت آپی حوزه زیارت (سقاخونه) می توانند به نشانی اینترنتی saghakhoneh. ir مراجعه نمایند.

منبع: همگردی

به "30 فروردین آخرین مهلت ارسال ایده ها به رویداد ملی سقاخونه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "30 فروردین آخرین مهلت ارسال ایده ها به رویداد ملی سقاخونه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید