گذر از مه مستندی از دل کرونا برای فرشته های پنهان پشت ماسک

به گزارش وبلاگ بهابادی، مستند 10 قسمتی کوتاه گذر از مه با موضوع زندگی یک ماهه با 10 سوژه مستقل در بیمارستان کامکار قم در حال پخش از شبکه های مختلف رسانه ملی است.

گذر از مه مستندی از دل کرونا برای فرشته های پنهان پشت ماسک

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ بهابادی، از روز های ابتدایی شیوع بیماری کرونا از استان قم جواد یغموری و مهدی امینی با استقرار در بیمارستان کامکار قم به عنوان اولین بیمارستان برای مقابله با کووید 19 به ثبت لحظات مختلف از مراحل مختلف حضور بیماران و تلاش های شبانه روزی پرسنل و کادر درمانی بیمارستان کامکار کرده اند که حاصل تلاش این 2 مستندساز در قالب مجموعه مستند 10 قسمتی گذر از مه در حال پخش از شبکه های مختلف رسانه ملی است.

در این مجموعه مستند لحظات و زندگی پراسترس و پر از خطر 10 سوژه مختلف شامل پرسنل و کادر درمانی بیمارستان کامکار قم و همچنین بیمارانی که در این بیمارستان بستری و حتی بهبود پیدا کرده اند روایت می شود و این مجموعه روایتی مستقیم است از دل کرونا برای چهره های پنهان پشت ماسک که بیش از 2 ماه است بی وقفه و شبانه روزی برای درمان و مهار میهمان ناخوانده ای به نام ویروس کووید 19 تلاش می کنند.

همچنین جدای از 10 قسمت 10 دقیقه ای از تلاش پرسنل و کادر درمانی بیمارستان کامکار قم و روایت نفس گیر مبارزه چند نفر از بیماران به این بیماری مهلک، یک قسمت ویژه نیز از تبدیل مجموعه ایران مال به عنوان بزرگترین مرکز نگهداری و درمان بیماران کرونایی در کشور ساخته در قالب مجموعه مستند گذر از مه ارائه شده است.

مستند 10 قسمتی گذر از مه به کارگردانی جواد یغموری و مهدی امینی و تهیه کنندگی مهدی مطهر تولید شده در خانه مستند انقلاب اسلامی و محصول سازمان هنری رسانه ای اوج است که این روز ها از شبکه های مختلف رسانه ملی روی آنتن می رود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "گذر از مه مستندی از دل کرونا برای فرشته های پنهان پشت ماسک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گذر از مه مستندی از دل کرونا برای فرشته های پنهان پشت ماسک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید