مرغی که با خوردن پاپ کورن به یک توپ گرد تبدیل شد

به گزارش وبلاگ بهابادی، در گوشه ای از جهان اتفاق عجیبی برای یک مرغ افتاد و موجب شد جانش را از دست بدهد.

مرغی که با خوردن پاپ کورن به یک توپ گرد تبدیل شد

همه چیز از آنجا آغاز شد که یک کشاورز به نام فِرِد تصمیم گرفت غذای مرغ هایش را آزمایش نموده و چند دانه ذرت بوداده هم به آن اضافه کند تا ببیند آیا آن ها از خوردن گاه به گاه آن لذت می برند یا خیر. هرچند نیت او خوب بود، اما عواقب ناگواری داشت.

یک روز، یک مرغ کنجکاو به نام چاک به سمت ظرف پر از پاپ کورن رفت و به آن نوک زد، اما به همان یک بار اکتفا نکرد و پشت سر هم آغاز به بلعیدن پاپ کورن ها کرد. چند دقیقه گذشت و چاک بدون این که خودش متوجه گردد، مثل یک بادکنک باد نموده بود.

در ابتدا، مرد کشاورز از چنین اتفاقی شگفت زده شد. او در تمام سال های کشاورزی اش هرگز چنین چیزی را ندیده بود. اما وقتی دید که چاک همچنان باد می نماید، متوجه شد که حتما اتفاقی افتاده است. مرغ سالمش در حالی که پرهایش از هر طرف بیرون زده بود، پف نموده و به یک توپ گرد تبدیل شده بود.

خبر شرایط عجیب چاک به سرعت در تمام مزارع پخش شد. بعضی خبر آن را به عنوان یک تفریح می شنیدند، اما عده ای دیگر نگران حال مرغ بیچاره بودند. اما هیچ کس نمی دانست که باید برای مرغ بیچاره چه کاری انجام دهند، تا به شرایط قبلش بازگردد.

روز ها جایش را به هفته می داد و چاک همچنان در حال باد کردن و بزرگ شدن بود، به طوری که همه محل از چاک حرف می زدند و جمعیتی از سراسر دنیا می خواستند مرغی را ببینند که با خوردن پاپ کورن به یک توپ بزرگ تبدیل شده است. چاک حتی تیتر اخبار سراسر دنیا هم شد و وبلاگ بهابادی و گزارشگران تلویزیون به مزرعه فِرِد هجوم آوردند تا این پدیده عجیب را ثبت دوربین نمایند.

با این همه توجه، اما چاک بدبخت نمی توانست حرکت کند یا حتی بایستد بلکه بدنش همچنان در حال باد کردن بود. در نهایت، شرایط چاک به حدی وخیم شد که حتی دیگر نمی توانست وزنش را تحمل کند. کشاورز چاره ای نداشت جزء این که او را از این شرایط راحت کند. به همین علت، داستان زندگی مرغ بیچاره سرانجام غم انگیزی داشته است.

البته این حادثه درس اخلاقی خوبی دارد، این که همواره هم امتحان کردن راه های نو کار درستی نیست. شاید گاهی بهتر باشد از الگو های قدیمی پیروی کنیم و در پی تغییر نباشیم!

منبع: خبرنامه

منبع: فرارو

به "مرغی که با خوردن پاپ کورن به یک توپ گرد تبدیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرغی که با خوردن پاپ کورن به یک توپ گرد تبدیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید