(عکس + فیلم) هومن سیدی کجاست؟

به گزارش وبلاگ بهابادی، امروز که سالروز 42 سالگی هومن سیدی است، سوال پرتکرار کاربران درباره شرایط کنونی او پررنگ تر خودش را نشان می دهد. هومن سیدی پس از جنگ جهانی سوم اثری تولید نکرده است و آخرین حضورش در شبکه های اجتماعی نیز به سه هفته قبل بر می گردد.

(عکس + فیلم) هومن سیدی کجاست؟

وبلاگ بهابادی | اواسط شهریور ماه امسال بود که هومن سیدی با فیلم سینمایی جنگ جهانی سوم پیروز به کسب جایزه بهترین فیلم بخش افق های جشنواره ونیز شد. اتفاقی که با واکنش مثبت و تحسین اهالی سینما و فرهنگ کشور روبرو شد. او حالا چند هفته است که فضای مجازی دور است و خبر چندانی از هومن سیدی است.

به گزارش وبلاگ بهابادی ، امروز که سالروز 42 سالگی هومن سیدی است، سوال پرتکرار کاربران درباره شرایط کنونی او پررنگ تر خودش را نشان می دهد. هومن سیدی پس از جنگ جهانی سوم اثری تولید نکرده است و آخرین حضورش در شبکه های اجتماعی نیز به سه هفته قبل بر می شود.

دانلود

فیلم اصلی

کد ویدیو

او همان زمان به ماجرای فیلترشدن اینستاگرام، واتساپ و محدودیت های اعمالی روی فضای مجازی واکنش نشان داده بود. هومن سیدی گفته بود که دنیای مجازی بی مرز است. هر در را دیوار کنید، از آن دیوار پنجره ای باز می شود.

هومن سیدی نخستین بار سال 1383 با فیلم سینمایی یک تکه نان به کارگردانی کمال تبریزی پا به سینما گذاشت و شش سال بعد اولین اثرش یعنی آفریقا را کارگردانی کرد.

او در طول 18 سال حضورش در حوزه سینما، تلویزیون و شبکه نمایش خانگی، در بیش از 34 فیلم بازی کرده است. شش فیلم سینمایی را کارگردانی کرده و یک مجموعه نمایش خانگی ساخته است.

منبع: فرادید

به "(عکس + فیلم) هومن سیدی کجاست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس + فیلم) هومن سیدی کجاست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید