8 مقصد جایگزین و مقرون به صرفه برای سفر تابستانی لذت بخش در اروپا

به گزارش وبلاگ بهابادی، همواره سفر به اروپا یکی از دغدغه های گردشگرانی بوده که از پس هزینه های بالای این قاره زیبا بر نمی آیند با خبرنگاران در معرفی مقاصد جایگزین و مقرون به صرفه گردشگری در اروپا همراه باشید.

8 مقصد جایگزین و مقرون به صرفه برای سفر تابستانی لذت بخش در اروپا

آیا در تابستان قصد سفر به اروپا را دارید ولی پس اندازتان اندک است؟ یک راهکار وجود دارد. چشم پوشیدن از مکان های رایج و پرطرفدار و سفر به مکان هایی با همان کیفیت و فرهنگ و آب و هوای مناسب. ما در اینجا مکان های مقرون به صرفه یک سفر تابستانی لذت بخش را برای شما معرفی کنیم.

سفر به شهر بودوا به جای ایبیزا ، مونتنگرو

ساحل 13 مایلی (21 کیلومتری) بودوا شامل انواع سواحل سنگی و شنی زیبا و پرطرفدار است که قابلیت رقابت با جزیره سفید را دارد. شب را می توان در تاپ هیل، یکی از باشگاه های رو باز مجلل، درکنار انتخاب یکی از ستاره های دی جی های بین المللی، و یا شرکت در جشنواره EDM که به عنوان بخشی از جشنواره معروف خروج صربستان به شمار می رود گذراند، بعلاوه می توان سه روز را به لذت بردن از موسیقی بین المللی ساحل جاز اختصاص داد.

سفر به پلوودیو به جای سفر به رم برای بازدید از تاریخ رومی ها، بلغارستان

پلوودیو یکی از قدیمی ترین شهرهای دنیا است و سازه های باستانی آن کاملاً با آثار معاصر شهری درهم آمیخته اند. تئاتر باستانی این شهر در بالای تپه قرار گرفته و چشم انداز ای با شکوه از شهر ارائه می دهد. اگر تابستان به این شهر سفر کنید، می توانید با تهیه یک بلیط اجرای اپرا یا تئاتر، بر روی جایگاه های سنگی 2000 ساله ای که رومیان از آنجا به تماشای گلادیاتورها می پرداختند، بنشینید و از تماشای نمایش لذت ببرید. بیشتر بخش های ورزشگاه رومی ها کشف شده است، زیرا بیشتر آن زیر خیابان اصلی پلوویدو واقع شده است.

جایگزینی آب فیروزه ای کاسترا براوا با کاسمیل، ریویرا آلبانی

در موضوع انتخاب ساحل مناسب برای گذراندن تعطیلات تابستانی، رنگ آب ساحل مسئله ای حائز اهمیت است! که بیشترا فیروزه ای ترجیح داده می گردد. با این تفاسیر، مورد توجه قرار نگرفتن آلبانی، با آب های خوش رنگ منطقه کارائیب و صخره های ناهموار موجود در امتداد خط ساحلی، بسیار شگفت انگیز است. کاسمیل سرشار از استخرهای مجذوب کننده برای ساکنان محلی و گردشگران خارجی است.

جایگزین کردن بخارست به جای پاریس

بخارست، مرکز رومانی، در دوره بین دو جنگ دنیای به خاطر معماری ظریف و سبک بوهمایی خود، پاریس کوچک نامیده می شد. بسیاری از این آثار در زمان حکومت دیکتاتور نیکلای چائوشسکو، که ساختمان های قدیمی را به خاطر به دست آوردن فضا برای انجام پروژه های بزرگ خود تخریب می کرد (مانند دفتر رئیس جمهور، که دومین ساختمان بزرگ اداری دنیا پس از پنتاگون است، آمریکا)، از بین رفتند.

با این حال، امروزه در بسیاری از نقاط شهرستان هنوز هم مکان هایی افسانه ای وجود دارد، مانند شهر قدیمی، مدرسه رومانیایی ها، پارک هرستارا و یا پل های قفل عشق که در سرتاسر رودخانه دامبوویتا وجود دارد. این شهر دارای یک جاذبه مثبت است که شاید بخشی از آن به علت لقب آن باشد. این شهر احتمالا به افتخار یک چوپان محلی به نام بوکور، بوکور نامیده می گردد، که در زبان رومانیایی به معنای شاد است.

جایگزینی شهر های اسکاتلند با زالیپی، روستایی زیبا در لهستان

روستای افسانه ای زالیپی در شمال شرق کراکوف واقع شده و سرشار از آثار هنری خلاق است. طرح گل های رنگی را می توان در سراسر این روستا، از جمله کلیساها، خانه ها و مدارس جستجو کرد. از دو قرن پیش، اضافه کردن یک خط تیره برای زیبایی دیوارهای تیره و اطراف دودکش ها، به سنت چشمک زدن معروف شده است.

بیشتر بخوانید :

جایگزین کردن کالینینگراد با برلین، مرکز سابق پروس

کالینینگراد، در حال حاضر یک از مستعمره های روسیه است، اما بین سال های (1725-1525) مرکز پروس بوده و نیکسبرگ نام داشت. آنچه از گذشته پروس در این شهر به جای مانده است، یک معماری مخلوط به سبک شوروی و پروس است، زیرا شهر در سال 1946 بخشی از اتحاد جماهیر شوروی شده و کالینینگراد نامگذاری شد. با این حال، حتی هنوز دروازه نمادین شهر که از آجر قرمز ساخته شده است، پابرجاست. کالینینگراد یکی از شهرهای میزبان جام دنیای 2018 FIFA است.

گردش در اسلواکی به جای آلپ

تاتراس بلندترین محدوده در کوه های کارپات است، که خیره کننده ترین منظره ها را در بین تمام کوه های اروپا دارد. این کوه ها انتخابی بسیار مناسب اند، زیرا بازدید از این گوهرهای پنهان با مسیرهای عالی پیاده روی و خانه هایی در دل کوه را می توان با نصف مبلغ مورد احتیاج برای رفتن به آلپ انجام داد و لذت برد.

جایگزین کردن شهر جزیره ای لیتوانی با اسکاندیناوی، تراکای

تراکای یک قلعه در دل جزیره است، یک نمایش کوچک از مرکز لیتوانی، ویلیاما، که در یکی از پارک های ملی این کشور واقع شده است. عامل محرک بعدی برای سفر به اینجا و نکته ای که باعث افسوس شما می گردد که چرا زودتر به این مکان سفر ننموده اید، هزینه های پایین سفر به این مکان نسبت به سفر به اسکاندیناوی است. علاوه بر اینا شهر تراکای، با مردمی با آیین کرایتی که با وجود زندگی در قرن بیست و یکم و در طول قرن ها فرهنگ و سنت هایشان را حفظ نموده اند، بسیار دیدنی است.

منبع: کجارو / theculturetrip.com

به "8 مقصد جایگزین و مقرون به صرفه برای سفر تابستانی لذت بخش در اروپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "8 مقصد جایگزین و مقرون به صرفه برای سفر تابستانی لذت بخش در اروپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید