شنبه 16 بهمن؛ زمان اعلام حذفیات منابع کنکور

به گزارش وبلاگ بهابادی، مشاور رییس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به ثبت نام بیش از 520 هزار نفر در کنکور 1401 گفت: حذفیات آزمون سراسری سال آینده فردا اعلام می گردد.

شنبه 16 بهمن؛ زمان اعلام حذفیات منابع کنکور

علیرضا کریمیان درگفت وگو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اضافه کرد: با احتساب افرادی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی، متقاضی شرکت در آزمون گروه های هنر و زبان نیز شده اند، مجموعا بیش از 676 هزار داوطلب در این آزمون نام نویسی نموده اند.

مشاور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور بعلاوه با تاکید بر مکاتبات اجرا شده با وزارت آموزش و پرورش گفت: حذفیات منابع درسی کنکور 1401 فردا صبح طی اطلاعیه ای ازطریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد.

وی اضافه کرد: این حذفیات شامل قسمت هایی از منابع آزمون سراسری سال 1401 است که با توجه به محدودیت های ناشی از آموزش در دوران کرونا و سایر شرایط، نباید سوال از آن ها طراحی گردد و در چند جدول جداگانه مربوط به گروه های آزمایشی به تفکیک اعلام می گردد.

مدیر روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به ثبت نام بیش از 520 هزار در کنکور 1401، تاکید نمود: تنها دو روز تا ثبت نام داوطلبان برای این آزمون به جای مانده است.

منبع: فرارو

به "شنبه 16 بهمن؛ زمان اعلام حذفیات منابع کنکور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شنبه 16 بهمن؛ زمان اعلام حذفیات منابع کنکور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید