شب شکست تلویزیون

به گزارش وبلاگ بهابادی، با اتمام بازی های جام جهانی حالا فرصت مناسبی دست داده تا عملکرد تیم ملی در رقابت های قطر مورد ارزیابی قرار بگیرد. با این حال این موضوع که چه کسی و چه ارگانی قرار است ارزیابی را رقم بزند محل سوال است.

شب شکست تلویزیون

به گزارش وبلاگ بهابادی، تلویزیون مطابق با دوره های اخیر در این زمینه پیشگام شده و با دعوت کردن مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران، کوشش کرد گفت و گویی به ظاهر چالشی با این مدیر داشته باشد. تاج که پیش از این هم نشان داده بود فقط حاضر است با صداوسیما تبادل نظر کند، در مصاحبه اخیر چنان دست بالا را داشت که شکست بدی برای تلویزیون و مجریانش ثبت شد.

درست است که بسیاری از کاربران در فضای مجازی، ادبیات تاج در تبادل نظر با جواد خیابانی و مجری جوان برنامه را نپسندیده و دور از اخلاق حرفه ای توصیف کردند، ولی واقعیت این است که هیچ کدام از این دو مجری در حدو میزان های فردی که قرار باشد مهدی تاج و عملکردش را زیر سوال ببرند نبودند. عدم تسلط کافی آن ها روی موضوع از یک طرف و باختن جنگ روانی که تاج در این تبادل نظر به وجود اورد، باعث شد تا باز هم تلویزیون شکستی نو متحمل گردد. تاج قبل از این هم با محمدحسین میثاقی، گفت و گویی مشابه داشت که باز دست بالا از آن خارج شد. انتشار چنین مصاحبه هایی در بازه های زمانی مختلف علاوه بر عدم تسلط مجریانی که قرار است عهده دار تبادل نظر باشند، جای خالی چهره های سرشناسی همانند عادل فردوسی پور را بیش از پیش معین می نماید.

منبع: فرارو

به "شب شکست تلویزیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شب شکست تلویزیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید