رابرت دنیرو آماده ریاست جمهوری آمریکا می گردد

به گزارش وبلاگ بهابادی، رابرت دنیرو برای ایفای نقش یکی از روسای جمهوری سابق آمریکا در سریال تازه نتفلیکس ظاهر می گردد.

رابرت دنیرو آماده ریاست جمهوری آمریکا می گردد

به گزارش وبلاگ بهابادی، رابرت دونیرو بازیگر برنده دو جایزه اسکار به سریال کوتاه روز صفر (Zero Day) که در حال حاضر در دستور کار نتفلیکس قرار گرفته است، پیوست.

جزییات دقیق داستان این سریال معین نیست، اما منابع نزدیک به پروژه می گویند این سریال یک اثر مهیج سیاسی است که در آن رابرت دنیرو نقش یکی از روسای جمهوری سابق ایالات متحده را بازی می نماید.

اریک نیومن و نوآ اوپنهایم نویسندگان و مدیران فراوری این سریال هستند. داستان این مجموعه به وسیله نیومن، اوپنهایم و مایکل اشمیت نویسنده برنده جایزه پولیتزر نوشته شده است. جاناتان گلیکمن از کمپانی پانورامیک مدیا و رابرت دنیرو نیز جزو مدیران فراوری این پروژه هستند.

نتفلیکس در حال حاضر در خصوص این پروژه در حال توسعه اظهار نظری نکرده است. نمایندگان رابرت دنیرو، نیومن و اوپنهایم نیز هنوز درباره این خبر اظهار نظری نداشته اند.

اگر ساخت این سریال پیش برود، این مجموعه اولین نقش تلویزیونی درست و حسابی رابرت دنیرو در زندگی حرفه ای اش خواهد بود. دنیرو که یکی از شناخته شده ترین ستاره های سینما در تمام دوران ها است برای فیلم های گاو خشمگین و پدرخوانده قسمت دوم دو بار برنده جایزه اسکار شده است. او در مجموع هفت بار نامزد جایزه اسکار بازیگری شده است. این بازیگر یک بار نیز نامزد اسکار برترین فیلم برای اثر مرد ایرلندی شد. تجربه تلویزیونی دنیرو پیش از این به تله فیلم جادوگر دروغ ها برمی شود.

منبع: صبا

اینفوگرافیک | کمدی هایی که یک دهه سینمای ایران را زنده نگه داشتند | از عروسک محبوبی به نام کلاه قرمزی تا رضا عطاران، جواد عزتی و...

منبع: همشهری آنلاین

به "رابرت دنیرو آماده ریاست جمهوری آمریکا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رابرت دنیرو آماده ریاست جمهوری آمریکا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید