جزییات پذیرش دانشجوی ارشد و دکتری دانشکده حکمرانی

به گزارش وبلاگ بهابادی، دانشگاه تهران گفت در اجرای سیاست های حمایت از دانشجویان برتر و به منظور فراهم نمودن زمینه جذب آنان برای ورود به دوره های ارشد و دکتری؛ به استناد آیین نامه شورای راهنمایی استعداد درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از بین دانش آموختگان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، با رعایت کامل شرایط اعلام شده برای نیم سال اول سال تحصیلی 1403-1402 در رشته های حکمرانی محیط زیست، حکمرانی انرژی، حکمرانی آب، حکمرانی کشاورزی و منابع طبیعی، حکمرانی علم، فناوری و نوآوری، حکمرانی آموزش، حکمرانی سلامت، حکمرانی جمعیت و خانواده و حکمرانی مالی دانشجو می پذیرد.

جزییات پذیرش دانشجوی ارشد و دکتری دانشکده حکمرانی

به گزارش ایسنا؛ متقاضیان رشته های فوق در صورت احراز شرایط (طبق شیوه نامه)، نسبت به ثبت نام و بارگذاری اطلاعات در سامانه جامع آموزشی دانشگاه تهران به وسیله آدرس ems2.ut.ac.ir اقدام کنند. در فرم ثبت نام الکترونیکی در سامانه جامع، نیازی به تکمیل شماره مجوز نمی باشد و عدم ثبت آن مسئله ای در روند ثبت نام ایجاد نمی کند.

مهلت ثبت نام الکترونیکی متقاضیان واجد شرایط فوق از روز سه شنبه 28 شهریور ماه 1402 شروع می گردد و تا انتها روز آدینه 31 شهریور ماه 1402 ادامه دارد.

بر اساس اعلام معاونت آموزشی دانشگاه تهران، تغییر رشته یا محل تحصیل افراد پذیرفته شده بر اساس آیین نامه پذیرش بدون آزمون در مقطع ارشد و دکتری، مجاز نیست. بعلاوه مدارک متقاضیانی که در مهلت مقرر اقدام به ثبت نام اینترنتی نکرده باشند، به هیچ وجه آنالیز نخواهد شد.

پذیرش نهایی متقاضیان منوط به تأیید سازمان سنجش آموزش کشور است.

رشته های تحصیلی مورد پذیرش دانشکده حکمرانی دانشگاه تهران در این سایت قابل مشاهده است.

واجدین شرایط پذیرش به عنوان دانشجوی استعداد درخشان در دوره های کارشناسی ارشد و دکتری دانشکده حکمرانی دانشگاه تهران، می توانند جهت برطرف ابهام و مسائل سیستمی با سامانه پشتیانی مرکز انفورماتیک به نشانی sd.ut.ac.ir و جهت پاسخگویی سوالات احتمالی با آدرس ایمیل [email protected] مکاتبه و یا در ساعات اداری با شماره تلفن 61113205-66499203 دفتر استعداد درخشان دانشگاه و یا شماره 88960495 (دانشکده حکمرانی) تماس بگیرند.

منبع: فرارو

به "جزییات پذیرش دانشجوی ارشد و دکتری دانشکده حکمرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات پذیرش دانشجوی ارشد و دکتری دانشکده حکمرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید