تی، مد؛ عجیب ترین خودروی چینی!

به گزارش وبلاگ بهابادی، آی ای تی اتومبیل تکنولوژی(IAT Automobile Technology) نام یک استارت آپ چینی است که اخیرا از پیکاپ عجیب و غریب الکتریکی با نام تی-مد(T-Mad) رونمایی نموده است. این خودرو مفهومی قرار است در بیستمین دوره نمایشگاه خودروی گوانجو یا همان گوانجو اتو شو به نمایش گذاشته گردد.

تی، مد؛ عجیب ترین خودروی چینی!

به گزارش عصر ایران، رسانه های خودرویی از همان ابتدای معرفی تی-مد، آن را رقیب سایبرتراک تسلا معرفی نموده اند که البته این رقابت نه به علت شباهت بلکه به خاطر ظاهر متفاوت این دو محصول است.

پیکاپ تی-مد برابر با 5878 میلیمتر در طول پیشرفته و فاصله بین محورهای آن نیز 3622 میلیمتر است.

این اعداد حکایت از اندام درشت وانت مذکور دارند.

براساس اظهارات مقامات IAT، نسخه خط فراوری تی-مد در تریم پایه دارای برد حرکتی 800 کیلومتر است و در تریم بالاتر این شاخص به 1000 کیلومتر می رسد.

در قسمت دماغه پیکاپ تی-مد از هدلایت تمام ال ئی دی و سپر بزرگ پلاستیکی استفاده شده است. درب های عقب در حالت خودکشی باز می شوند که این ویژگی خبر از کابین لوکس آن می دهد. جانمایی صندلی ها نیز در نوع خود جالب است زیرا راننده در قسمت وسط قرار گرفته است و در ردیف دوم 2 صندلی تفکیک شده و در ردیف سوم یک صندلی عریض تر یا نیمکتی قرار گرفته است.

صندلی ها قابلیت گردش روی پایه دارند که می توان فضای داخل کابین را به اتاق کنفرانس تبدیل کرد. بعلاوه امکان حذف دو ردیف صندلی نیز برای ایجاد فضای بار مسقف وجود دارد.

اطلاعات بیشتری از این خودرو در دسترس نیست.

منبع: فرارو

به "تی، مد؛ عجیب ترین خودروی چینی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تی، مد؛ عجیب ترین خودروی چینی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید