اولین برد هندبال زنان ایران در قهرمانی آسیا مقابل هند

به گزارش وبلاگ بهابادی، ملی پوشان هندبال ایرانی در اولین ملاقات خود از رقابت های قهرمانی آسیا زنان مقابل هند به میدان رفتند. شاگردان اکبرآبادی در این ملاقات با نتیجه 43 بر 35 به فزونی رسیدند.

اولین برد هندبال زنان ایران در قهرمانی آسیا مقابل هند

تیم ملی هندبال زنان ایران در این رقابت ها با هند، ازبکستان، استرالیا و کره جنوبی همگروه است. ملی پوشان ایران باید در دومین ملاقات خود از این رقابت ها فردا آدینه ساعت 8:30 مقابل ازبکستان به میدان بروند.

در اولین ملاقات این مسابقات نیز دو تیم چین و قزاقستان به میدان رفتند که این بازی نیز با نتیجه 28 بر 26 به سود چین به انتها رسید.

مینا وطن پرست، هانیه لک، فاطمه مریخ، ملیحه یغمایی پور، نوریه عباسی، عطیه شهسواری، مبینا حسن نژاد، الناز یحیوی پور، راحله اعتمادی پور، محدثه شبانی، مائده عشاقی، حدیثه نوروزی، حانیه کریمی، آرزو کیانی آرا، شهرزاد نصوحی، زهرا فقیهی، ستاره رحمانیان، الناز قاسمی و آرزو محمدی 19 ملی پوش ایران در این مسابقات هستند.

خدیجه قانع و مریم فخری به عنوان مربی، غلامعلی اکبرآبادی به عنوان مدیر فنی، محبوبه دهقان به عنوان سرپرست و اکرم حبیب لو به عنوان فیزیوتراپ تیم ملی را در مسابقات قهرمانی آسیا همراهی می نمایند.

تیم ملی هندبال زنان ایران با حمایت باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق راهی رقابت های قهرمانی آسیا شده است.

نوزدهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی زنان آسیا و انتخابی قهرمانی دنیا 2023 از 3 تا 13 آذر به میزبانی اینچئون کره جنوبی در حال برگزاری است. در این مسابقات پنج سهمیه قهرمانی دنیا توزیع می گردد.

منبع: فرارو

به "اولین برد هندبال زنان ایران در قهرمانی آسیا مقابل هند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین برد هندبال زنان ایران در قهرمانی آسیا مقابل هند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید