افزایش انصرافی ها در سامانه یکپارچه خودرو ، این سامانه فروش برای تغییر خودروی انتخابی باز شد ؛ اعلام زمان تحویل خودروها

به گزارش وبلاگ بهابادی، سامانه یکپارچه خودرو در اطلاعیه ای اعلام نمود: امکان ویرایش اولویت بندی برای متقاضیان خودرو در اولین و دومین دوره سامانه یکپارچه که موعد تحویل 1403 بود، فراهم شد.

افزایش انصرافی ها در سامانه یکپارچه خودرو ، این سامانه فروش برای تغییر خودروی انتخابی باز شد ؛ اعلام زمان تحویل خودروها

به گزارش وبلاگ بهابادی، در پی افزایش انصرافی ها در سامانه یکپارچه خودرو، این سامانه در اطلاعیه ای اظهار داشت: ثبت نام ظرفیت های خالی موجود خودروسازان، مجددا با شرایط تازه و به وسیله این سامانه از امروز (دوشنبه 20 شهریور ماه) تا روز پنجشنبه 23 شهریور ماه انجام خواهد شد.

در متن کامل اطلاعیه شماره پنج این سامانه آمده است:

با توجه به اجرای مرحله اول تخصیص خودرو از محل ظرفیت های خالی موجود بعضی شرکت های خودروساز و نظر به عدم استقبال و تکمیل نشدن ظرفیت های موجود، در راستای اجرای تصمیمات کارگروه خودروی شورای رقابت و با هدف تسهیل شرایط برای متقاضیانی که در سامانه ثبت نام نموده و دارای پروفایل کاربری هستند، ظرفیت های خالی موجود خودروسازان مجددا با شرایط تازه و به وسیله سامانه یکپارچه عرضه خواهد شد که در این مرحله، با توجه به اعلام شرکتهای کرمان موتور و مدیران خودرو مبنی بر امکان تحویل خودرو در سال 1402 ازمحل این ظرفیت ها، متقاضیان دارای شرایط به توضیح ذیل می توانند نسبت به ثبت نام درسامانه اقدام نمایند:

1 - متقاضیان محصولات تمامی شرکت های حاضر در طرح(اول و دوم) که موعد زمانی تحویل آنها در سال 1403 معین شده است می توانند نسبت به تغییر خودروی اعلام شده قبلی به محصولات عرضه شده به وسیله شرکت های کرمان موتور و مدیران خودرو و تکمیل وجه آن طی فرایند ذیل اقدام نمایند:

* در ابتدا متقاضی با ورود به پروفایل کاربری خود باید گزینه لغو سفارش خود را از قسمت جزییات سفارش انتخاب کند تا خودرو قبلی حذف گردد.

* پس از لغو سفارش برای هر متقاضی از سبد محصولات اعلامی در سایت، امکان انتخاب محصول مهیا شده و می بایست خودروی تازه خود را انتخاب نمایند.

* پس از خاتمه مهلت تغییرخودرو به سایت خودروساز مراجعه و نسبت به واریز وجه اقدام نموده تا فرآیند ثبت نام نهایی گردد.

تبصره 1: در صورت انتخاب خودرو بیش از ظرفیت موجود در فصول اعلام شده، تخصیص به ترتیب اولویت های معین شده قبل صورت خواهد گرفت.

تبصره2: درصورتی که متقاضی سفارش قبلی را لغو و امکان انتخاب خودروی جایگزین فراهم نگردد کماکان اولویت قبلی ایشان محفوظ خواهد ماند.

تبصره 3: در صورتی که متقاضی، خودروی تازه را انتخاب نماید ولی در زمان معین شده به وسیله خودروساز مبالغ معین شده را به حساب خودروساز واریز وجه ننمایند از اولویت بندی حذف می گردد.

2 - متقاضیانی که در دور دوم سامانه نوبت دهی هیچ خودرویی به آنها تخصیص داده نشده است نیز امکان انتخاب تمامی محصولات عرضه شده دو شرکت مذکور برای ایشان فراهم می باشد. بدیهی است ظرفیت قابل عرضه به ایشان از محل عدم تکمیل ظرفیت پس از تخصیص به متقاضیان بند 1 خواهد بود.

* مدت زمان جابه جایی و یا انتخاب خودرو 4 روز خواهد بود.

* پس از ارسال لیست اولویت بندی شده به شرکت های خودروساز و اطلاع رسانی به متقاضیان امکان تکمیل وجه به مدت 5 روز فراهم می گردد.

* کلیه افرادی که تا به امروز دعوتنامه برای ایشان صادر شده و یا خرید خودرو داشته اند مشمول این طرح نیست.

به جهت تسهیل در فرایند انجام کار پیشنهاد می گردد متقاضیان جهت مشاهده محصولات و اطلاع از جزئیات برنامه فروش خودروسازان به سایت شرکت های مذکور مراجعه نمایند.

منبع: همشهری آنلاین

به "افزایش انصرافی ها در سامانه یکپارچه خودرو ، این سامانه فروش برای تغییر خودروی انتخابی باز شد ؛ اعلام زمان تحویل خودروها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش انصرافی ها در سامانه یکپارچه خودرو ، این سامانه فروش برای تغییر خودروی انتخابی باز شد ؛ اعلام زمان تحویل خودروها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید