ابتلای 18پزشک ژاپنی به کرونا پس از مهمانی شام گروهی

به گزارش وبلاگ بهابادی، - روزنامه ژاپن تودی امروز سه شنبه گزارش کرد دستکم 18 پزشک یک بیمارستان این کشور پس از یک شام دسته جمعی به کرونا مبتلا شده اند.

ابتلای 18پزشک ژاپنی به کرونا پس از مهمانی شام گروهی

ژاپن تودی، بیمارستان آموزشی کیو که همه این پزشکان اهل این بیمارستان هستند در بیانیه ای گفت حدود 40 نفر از این پزشکان در سرانجام ماه مارس، بدون توجه به مقررات و آیین نامه های دانشگاه، با یکدیگر شام دسته جمعی صرف نموده اند.

یوکو کیتاگاوا رییس بیمارستان گفت این پزشکان در حال آموزش، مقررات مصوب مبنی بر عدم حضور در فعالیت های گروهی را نادیده گرفته اند.

او اضافه نمود: ابتدا در سرانجام ماه مارس، آزمایش کرونا یکی از پزشکان پس از صرف این شام مثبت اعلام شد آزمایش های بعدی نشان داد 17 پزشک دیگر به این بیماری مبتلا شده اند.

وی با اشاره به اینکه این پزشکان با 100 پزشک دیگر در ارتباط بوده اند ضمن عذرخواهی از مردم ژاپن، خاطر نشان کرد: غیرقابل تحمل است کسانی که باید حافظ جان مردم باشند خود ضوابط را نادیده گرفته و تا این حد سهل انگاری نموده باشند.

به همه 100 پزشک دیگر که با این افراد آلوده در ارتباط بوده اند تاکید شده است باید برای دو هفته در منزل بمانند و خود را قرنطینه نمایند.

از امروز در توکیو و شش منطقه دیگر ژاپن به دلیل شیوع کرونا شرایط فوق العاده اعلام شده است و به همه مردم توصیه شده است از خانه ها خارج نشوند.،ایرنا

اخبار مربوط به ویروس کرونا در ایران و دنیا را اینجا بخوانید

منبع: ایران آنلاین

به "ابتلای 18پزشک ژاپنی به کرونا پس از مهمانی شام گروهی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابتلای 18پزشک ژاپنی به کرونا پس از مهمانی شام گروهی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید