شهرجردی: برگزاری انتخابی کاتا تمام هزینه های فدراسیون را بی ثمر می نماید، لیگ میدان خوبی برای محک زدن ملی پوشان بود

به گزارش وبلاگ بهابادی، کاتاروی تیم دانشگاه آزاد گفت: اگر قرار به برگزاری انتخابی در کاتای مردان باشد، تمام هزینه های فدراسیون برای اعزام ها و تجربیات کسب شده ام نقش بر آب خواهد شد.

شهرجردی: برگزاری انتخابی کاتا تمام هزینه های فدراسیون را بی ثمر می نماید، لیگ میدان خوبی برای محک زدن ملی پوشان بود

ابوالفضل شهرجردی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ بهابادی، در مورد برگزاری هفته اول سوپر لیگ کاراته گفت: خیلی خوشحالم بعد از یک سال دوری از مسابقات، سازمان لیگ و فدراسیون کاراته کوشش کردند تا مسابقات دوباره برگزار گردد. برگزاری مسابقات باعث شد ما که تشنه مسابقه بودیم خود را محک بزنیم. لیگ میدان خوبی برای محک زدن ملی پوشانی که قصد حضور در مسابقات انتخابی المپیک را دارند، بود.

وی توضیح داد: با توجه به تمرینات و برنامه ریزی منظمی که برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک انجام دادم، با 70 درصد آمادگی در مسابقات لیگ شرکت کردم. نتایج خوبی نیز کسب کردم و از عملکرد خود با توجه به رفع کردن نقاط ضعف خود در دوران قرنطینه راضی بودم و به عنوان برترین کاتاروی هفته نیز انتخاب شدم.

کاتاروی تیم دانشگاه آزاد در مورد شرایط نماینده کاتای مردان در مسابقات کسب سهمیه المپیک گفت: طبق هماهنگی با فدراسیون در دوران کرونا تمرینات خود را تحت نظر پدرم و یوسفی مربی بدنسازی ام در اراک انجام دادم. البته اردو می تواند کارساز باشد، اما یک صحبت هایی در مورد برگزاری انتخابی مطرح شده است که جالب نیست. 16، 17 مرحله در مسابقات کاراته وان شرکت کردم و به شخصه تجربیات زیادی کسب و نقاط ضعف خود را رفع و با حریفان خود آشنایی کامل دارم.

شهرجردی اعلام نمود: فدراسیون کاراته نفرات اعزامی به مسابقات کسب سهمیه پاریس را در بخش کومیته و کاتا معین نموده است و اگر در کنار بچه های کومیته که به پاریس اعزام خواهند شد در اردو حضور داشته باشم از لحاظ انگیزشی و بهتر شدن تمرینات موثر خواهد بود. در کاتا یک نفر در بخش آقایان که من هستم و یک نفر در بخش بانوان می تواند در مسابقات حضور داشته باشند و باید به صورت ویژه تر به ما نگاه گردد.

وی در پاسخ به این سوال که در صورت انتخاب از سوی فدراسیون، بحث برگزاری انتخابی از سوی چه کسانی مطرح شده است، اعلام نمود: این داستان جدیدی است که شورای فنی میخواهد در نظر بگیرد. نمی خواهم به انتخابی فکر کنم و تمام تمرکزم حضور در مسابقات انتخابی پاریس است. اگر قرار به برگزاری انتخابی باشد، تمام هزینه های فدراسیون برای اعزام ها و تجربیات کسب شده ام نقش بر آب خواهد شد. نمی دانم چه تصمیمی قرار است گرفته گردد، اما امیدوارم زحماتم هدر نرود.

ملی پوش تیم ملی کاتا با تاکید بر شانس بالای کاتا برای کسب سهمیه المپیک گفت: نه تنها من بلکه نماینده کاتا شانس بالایی برای کسب سهمیه المپیک دارد. در پاریس نمایندگان ژاپن و کاتاروهایی که سهمیه کسب کردند، حضور ندارند و این موضوع شانس ما را برای حضور در میان سه نفر برتر و کسب سهمیه بالا خواهد برد. کسب سهمیه نشدنی نیست و این موضوع در حد توان ما است.

شهرجردی در پاسخ به این سوال که لغو مسابقات کسب سهمیه المپیک بوکس در خردادماه سال آینده در پاریس که همزمان با مسابقات کاراته در این کشور است، باعث نگرانی نخواهد شد، اضافه نمود: در جریان این خبر نبودم، اما احساس می کنم بوکس تصمیم عجولانه ای گرفته است، اما امیدوارم این اتفاق ناخوشایند در کاراته نیفتاد که تمامی ملاک ها و معیارها برهم خواهد ریخت. ما در یکسری مسابقات کاراته وان به دلیل اینکه در پاریس برای سهمیه کوشش خواهیم کرد، حاضر نشدیم و لغو مسابقات و انتخاب به وسیله رنکینگ از عدالت به دور است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ بهابادی بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی وبلاگ بهابادی بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شهرجردی: برگزاری انتخابی کاتا تمام هزینه های فدراسیون را بی ثمر می نماید، لیگ میدان خوبی برای محک زدن ملی پوشان بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهرجردی: برگزاری انتخابی کاتا تمام هزینه های فدراسیون را بی ثمر می نماید، لیگ میدان خوبی برای محک زدن ملی پوشان بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید