گل محمدی چه کسی را جایگزین رضا اسدی می نماید؟

به گزارش وبلاگ بهابادی، در شرایطی که یحیی گل محمدی امیدوار بود رضا اسدی راضی به تمدید قرارداد با این باشگاه گردد، در نهایت شماره هشت پرسپولیس تصمیم دیگری گرفت.

گل محمدی چه کسی را جایگزین رضا اسدی می نماید؟

پرسپولیس در جابجایی تابستانی دو هافبک دفاعی خود را از دست داد (رضا اسدی و محمد شریفی) تا اکنون تنها کمال کامیابی نیا و میلاد سرلک را در اختیار داشته باشد.

سرمربی پرسپولیس که نسبت به جذب هافبک های مدنظر خود ناامید شده بود، در آخرین پیشنهاد خود به باشگاه، خواستار تمدید قرارداد با رضا اسدی شده بود. اتفاقی که در نهایت رقم نخورد و هافبک دفاعی فصل گذشته پرسپولیس به واسطه پیشنهاد اقتصادی پایین سرخ ها، جدایی رسمی خود را اظهار داشت.

اکنون، اما یحیی گل محمدی تصمیم دیگری گرفته است و تمام تمرکز خود را روی تقویت خط حمله و جذب دو مهاجم خارجی گذاشته است. تکمیل دیگر پست های این تیم باعث شده تا یحیی برای پست هافبک دفاعی نیز علاوه بر کمال کامیابی نیا و میلاد سرلک به عنوان دو هافبک ملی پوش تیم خود، روی وحدت حنانوف نیز حساب ویژه باز کند.

مدافع میانی ملی پوش و تاجیک پرسپولیس که احتمالا در این فصل به واسطه حضور مرتضی پورعلی گنجی و بعلاوه گئورگی گولسیانی و علی نعمتی، فرصت کمی در پست دفاع میانی نصیبش گردد، اما به واسطه تجربه بازی در پست هافبک دفاعی خصوصا در تیم ملی کشور و بعلاوه استقلال تاجیکستان، اکنون نظر یحیی گل محمدی را نیز جلب نموده است و قرار است در این پست در فصل آینده کار را در جمع سرخپوشان دنبال کند.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو

به "گل محمدی چه کسی را جایگزین رضا اسدی می نماید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی چه کسی را جایگزین رضا اسدی می نماید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید