ماجرای حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا ، واکنش نو AFC درخصوص سرخابی های مرکز

به گزارش وبلاگ بهابادی، وزیر ورزش و جوانان به حذف احتمالی استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا واکنش نشان داد.

ماجرای حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا ، واکنش نو AFC درخصوص سرخابی های مرکز

به گزارش وبلاگ بهابادی آنلاین، حمید سجادی در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: سال جاری به امید خدا در اخباری که داریم، به علت جایگاه ارزشمند و تاریخی چوگان در بین رشته های ورزشی، برنامه ریزی شده بین وزارت ورزش و فدراسیون چوگان، برای اولین بار لیگ چوگان در 23 هفته از ابتدای سال شروع گردد.

وی ادامه داد: بازی های سرانجامی این لیگ در دهه فجر خواهد بود. قرعه کشی و مقدمات اولیه از هفته اولیه اردیبهشت انجام خواهد شد. رشته چوگان یکی از رشته های اصیلی است که در جهان هم جدی گرفته می گردد. تنوع خوبی هم دارد، چوگان سالنی و چوگان در ساحل و ما جزو کشورهایی هستیم که 2 -3 نوع تاریخ برای چوگان مطرح نموده است.

وزیر ورزش بعلاوه گفت: استقلال و پرسپولیس هنوز حذف نشده اند. در حال مذاکره هستند و حداقل 2 هفته بلکه بیشتر وقت داریم. بدهی های ما پرداخت شده و فدراسیون فوتبال نیز یک اهتمام ویژه ای را در پی گرفته است. تاج و همکاران نیز همچنان امیدوار هستند.

وی ادامه داد: من همواره امیدوار بودم، خصلت ورزشی من بدین شکل بوده که با امیدوار می ماندم و از خط سرانجام عبور می کردم. اگر ناامید بودم، به خط سرانجام نمی رسیدم. برای همین هنوز امیدوارم و فدراسیون فوتبال کوشش می نماید مگر اینکه خدایی نانموده، کنفدراسیون فوتبال آسیا ایرادی بگیرد مثل اینکه دیر بارگذاری شده. البته AFC مهلت داد که وقت دارید که از حق قانونی خود دفاع کنید. باشگاه های استقلال و پرسپولیس و هم فدراسیون مستندات لازم را هم دارند.

منبع: همشهری آنلاین

به "ماجرای حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا ، واکنش نو AFC درخصوص سرخابی های مرکز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا ، واکنش نو AFC درخصوص سرخابی های مرکز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید