چرا مادر ایلان ماسک در گاراژ خوابید ، اگر بچه هایم بخواهند به مریخ می روم!

به گزارش وبلاگ بهابادی، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس به خاطر گذراندن زمان زیاد در دفتر کارش مشهور است و مادرش (مای ماسک) فاش نموده که حتی او باید هنگام دیدار با پسرش در تگزاس، شرایط خود را با شرایط او وفق دهد.

چرا مادر ایلان ماسک در گاراژ خوابید ، اگر بچه هایم بخواهند به مریخ می روم!

به گزارش وبلاگ بهابادی، مادر 74 ساله اخیرا در مصاحبه ای گفته است که ماسک با وجود ثروتش علاقه چندانی به دارایی هایش ندارد و هنگام دیدار با او در مقر اسپیس ایکس مجبور است در گاراژ بخوابد.

مای به ساندی تایمز گفت: شما نمی توانید یک خانه شیک در نزدیکی سایت موشکی داشته باشید.

در حال حاضر، ماسک در یک آپارتمان اجاره ای زندگی می نماید که خیلی دور از دفاتر اسپیس ایکس نیست.

خود ماسک بارها گفته است که حتی صاحبخانه نیست و وقتی شرایط پیش می آید خانه دوستش می ماند. او بعلاوه معروف به این است که به هنگام نهایی کردن بعضی پروژه ها و برنامه ها، چندین شب در دفتر کارش می خوابد. ماسک حتی در سال 2020 گفته بود که در نهایت تمام دارایی های خود را در سراسر دنیا خواهد فروخت. او در آن موقع در توییتر نوشت: تقریبا تمام دارایی های فیزیکی ام را می فروشم. من خانه ای ندارم.

بیشتر بخوانید:

  • صحبت های جنجالی پدر ایلان ماسک علیه او | پسرم کند فکر است!

در این مصاحبه، مادر ماسک بعلاوه در خصوص جاه طلبی پسرش برای بردن اسپیس ایکس به مریخ صحبت کرد. او در پاسخ به این پرسش که آیا می خواهد به مریخ برود، گفت: شما باید 6 ماه آمادگی و انزوا داشته باشید و این برای من جذابیتی ندارد، اما اگر بچه هایم بخواهند، من این کار را انجام دهم، قبول خواهم کرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "چرا مادر ایلان ماسک در گاراژ خوابید ، اگر بچه هایم بخواهند به مریخ می روم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا مادر ایلان ماسک در گاراژ خوابید ، اگر بچه هایم بخواهند به مریخ می روم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید