توییتر هزینه اشتراک را بالا می برد!

به گزارش وبلاگ بهابادی، دیجیاتو نوشت: در آیفون، این تصمیم برای مقابله با کارمزد دریافتی اپل از خریدهای درون برنامه ای گرفته شده است.

توییتر هزینه اشتراک را بالا می برد!

توییتر میخواهد برای اشتراک Twitter Blue در آیفون، از کاربران ماهانه 11 دلار دریافت کند و به این طریق 30 درصد کارمزد دریافتی به وسیله اپل از خریدهای درون برنامه ای را جبران کند. از طرفی دیگر، در وب، هزینه سرویس توییتر بلو کاهش پیدا می نماید و 7 دلار در ماه هزینه خواهد داشت.

افزایش احتمالی هزینه سرویس توییتر بلو

قبل از اینکه توییتر ثبت نام کاربران نو در سرویس بلو را متوقف کند، هزینه آن ماهانه 7.99 دلار بود، اما به نظر می رسد قیمت آن در زمان راه اندازی مجدد نیز تغییر خواهد نمود. به گزارش The Information، بعضی از کارمندان از قیمت گذاری نو خبر دارند، اما ایلان ماسک، مدیرعامل توییتر به گرفتن تصمیم های فوری معروف است، بنابراین هنوز مشخص نیست که آیا این برنامه ها می توانند تغییر نمایند یا خیر.

تفاوت قیمت های ارائه شده احتمالاً باعث می گردد تا بیشتر مشتریان برای خرید اشتراک Twitter Blue از نسخه وب برنامه استفاده نمایند که این امر به توییتر اجازه می دهد تا از هزینه های خرید درون برنامه ای اجتناب کند.

در گذشته نیز شرکت های دیگری مانند اسپاتیفای قیمت های بالاتری را برای خرید اشتراک روی آیفون (نسبت به وب) مشخص نموده اند، اما این امر اغلب منجر به سردرگمی مشتریانی می گردد که علت متفاوت بودن قیمت ها براساس دستگاه ها را نمی دانند. اپل نیز قبلاً اعلام نموده که مسئله ای با دریافت هزینه بیشتر روی آیفون به وسیله شرکت ها ندارد.

گزارش مربوط به تغییر قیمت توییتر بلو در حال منتشر شده که اخیراً توییتر و اپل اختلاف کوچکی با یکدیگر داشتند. ماسک هفته گذشته از هزینه های اپ استور اپل انتقاد و ادعا کرد که غول فناوری توییتر را به حذف از اپ استور تهدید نموده است. اما او بعداً پس از دیدار با مدیرعامل اپل، تیم کوک، این اظهارات را پس گرفت.

ماسک و کوک در اپل پارک با یکدیگر دیدار کردند و پس از آن، ماسک گفت که آنها مکالمه خوبی داشته اند و در خصوص حذف احتمالی توییتر از اپ استور یک سوء تفاهم اتفاق افتاده است.

توییتر میخواهد از این آدینه، سرویس اشتراکی Twitter Blue خود را یک بار دیگر راه اندازی کند. با این حال، در زمان راه اندازی مجدد، همه چیز مانند ابتدا نخواهد بود، زیرا ماسک گفته بود که تیک تأیید در رنگ های نوی نمایش داده خواهد شد که نشان دهنده حساب های مختلف هستند.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "توییتر هزینه اشتراک را بالا می برد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توییتر هزینه اشتراک را بالا می برد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید