پوتین در مراسم تدفین رئیس واگنر شرکت نمی کند ، اطلاعی از زمان و مکان تدفین وجود ندارد

به گزارش وبلاگ بهابادی، کرملین امروز (سه شنبه) گفت که ولادیمیر پوتین در مراسم تدفین بنیان گذار گروه نظامی خصوصی واگنر شرکت نخواهد کرد.

پوتین در مراسم تدفین رئیس واگنر شرکت نمی کند ، اطلاعی از زمان و مکان تدفین وجود ندارد

به گزارش وبلاگ بهابادی، به نوشته پایگاه خبری پی ای مدیا، دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین امروز با بیان اینکه ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه در مراسم تدفین یوگنی پریگوژین، بنیان گذار و فرمانده گروه نظامی واگنر شرکت نخواهد کرد، گفت که درباره مکان و زمان تدفین او هم اطلاعی نخواهد داد.

بااین وجود، رسانه های سنت پترزبورگ که شهر مادری پریگوژین است، پیش بینی کردند که او در قبرستان سرافیموفسکو دفن گردد، مکانی که پیش ازاین هم در تدفین چهره های برجسته نظامی مورد استفاده قرار گرفته و پدر و مادر شخص پوتین هم در آنجا دفن شده اند.

در ماه ژوئن یوگنی پریگوژین به همراه نظامیان تحت امر خود دست به شورشی مسلحانه زد و به سمت مسکو به راه افتاد؛ شورشی که یک روز بعد در نهایت با میانجی گری الکساندر لوکاشنکو، رئیس جمهوری بلاروس به انتها رسید.

سخنگوی کرملین در آن موقع با اعلام خبر انتها این شورش و مختومه شدن پرونده جنایی که سرویس امنیت فدرال روسیه علیه پریگوژین باز نموده بود، گفت: او (پریگوژین) به بلاروس می رود. اگر بپرسید که چه تضمینی وجود دارد که پریگوژین بتواند روسیه را به مقصد بلاروس ترک کند، باید بگویم که این حرف شخص رئیس جمهوری روسیه است.

بااین وجود، در شامگاه چهارشنبه هفته گذشته جت شخصی متعلق به یوگنی پریگوژین در شمال مسکو سقوط کرد که در نتیجه آن، 10 تن از جمله شخص پریگوژین جان باختند.

منبع: همشهری آنلاین

به "پوتین در مراسم تدفین رئیس واگنر شرکت نمی کند ، اطلاعی از زمان و مکان تدفین وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوتین در مراسم تدفین رئیس واگنر شرکت نمی کند ، اطلاعی از زمان و مکان تدفین وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید