پخش فصل تازه مهمونی ایرج طهماسب در عید نوروز

به گزارش وبلاگ بهابادی، عروسک ها و اتفاقات تازه، بخش اصلی این برنامه را تشکیل می دهند و این بار بیشتر، عروسک ها به همراه شخصیت های تازه ، مهمونی را پیش می برند.

پخش فصل تازه مهمونی ایرج طهماسب در عید نوروز

فیلیمو در ایام نوروز، میزبان فصل تازه مهمونی ایرج طهماسب خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی فیلیمو، در کنداکتور نوروزی این پلتفرم، در کنار برنامه ها و سریال های مختلف، فصل تازه مهمونی ایرج طهماسب هم قرار گرفته است. ایرج طهماسب، نویسنده و کارگردان محبوب برنامه های کودک بار دیگر در نوروز 1402 قرار است خانواده ها و بچه ها را دور هم جمع کند.

فصل تازه سریال مهمونی با مجموعه قبلی تفاوت هایی دارد که آن را مجذوب کننده تر نموده است. عروسک ها و اتفاقات تازه، بخش اصلی این برنامه را تشکیل می دهند و این بار بیشتر، عروسک ها به همراه شخصیت های تازه ، مهمونی را پیش می برند.

پخش فصل تازه مهمونی، از اول فروردین همزمان در فیلیمو و نماوا شروع خواهد شد.

حسن خدادادی، تهیه کننده و مجری طرح این مجموعه است و احمد فیاض، روجا بهبهانی، علی زرمهری و پانیذ زنگنه گروه نویسندگان این مجموعه را تشکیل می دهند.

هوتن صبور، کاظم سیاحی، بهادر مالکی، سهیل مستجابیان، الی امامی، امیر ادیب و نازنین شعبانی صداپیشگان این مجموعه اند و عیسی یوسفی پور، محمد لقمانیان، پیمان فاطمی، شیما بخشنده، علی پاکدست و نگار شهبازی، گردانندگان عروسک های این سریال هستند.

بعلاوه علی زرمهری، سهیل رهبر، زارع سارا صبری و احمد فیاض در فصل تازه مهمونی به ایفای نقش پرداخته اند.

پخش این مجموعه بعد از ایام نوروز نیز ادامه دارد و هفته ای یک قسمت پخش خواهد شد.

منبع: عصر ایران

به "پخش فصل تازه مهمونی ایرج طهماسب در عید نوروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پخش فصل تازه مهمونی ایرج طهماسب در عید نوروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید