شرایط جوی شهرهای پرتردد نوروزی طی روزهای 7 و 8 فروردین

به گزارش وبلاگ بهابادی، سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه ای شرایط جوی شهرهای پرتردد کشور طی روزهای 7 و 8 فروردین را تشریح و بیان کرد که شرایط جوی بیشتر این منطقه ها نیمه ابری تا ابری و گاهی وزش باد و رگبارهای پراکنده خواهد بود.

شرایط جوی شهرهای پرتردد نوروزی طی روزهای 7 و 8 فروردین

به گزارش وبلاگ بهابادی، بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، آسمان تهران (7 فروردین) تا نیمه ابری تا ابری و در برخی ساعات رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد و برای روز (8 فروردین) نیز نیمه ابری و در برخی ساعات رگبار باران با احتمال رعد و برق، در بعد از ظهر به تدریج کاهش ابر و گاهی وزش باد شدید پیش بینی می گردد.

شرایط جوی اصفهان نیز در این دو روز نیمه ابری تا ابری، گاهی افزایش ابر، وزش باد و گاهی وزش باد شدید و گاهی رگبار باران و شرایط جوی کرج نیز طی روز (7 فروردین) نیمه ابری تا ابری و در برخی ساعات رگبار و رعد و برق و باد و گرد و خاک و در روز (8 فروردین) کمی ابری تا قسمتی ابری و در صبح مه رقیق و به تدریج صاف خواهد بود.

آسمان گرگان نیز طی این دو روز نیمه ابری تا ابری و گاهی بارش پراکنده و رعد و برق و در پاره ای نقاط مه آلود و وزش باد پیش بینی می گردد.

آسمان ساری نیمه ابری تا ابری، با احتمال بارش پراکنده و وزش باد و آسمان شهر رشت طی روز (7 فروردین) قسمتی ابری تا ابری و مه آلود، وزش باد و بارش پراکنده و طی روز (8 فروردین) نیمه ابری تا ابری و مه آلود، در برخی ساعت ها رگباد و رعد و برق و وزش باد پیش بینی می گردد.

تبریز نیز در دو روز (7 و 8 فروردین) آسمان ابری تا نیمه ابری، گاهی وزش باد و رگبار و رعد و برق و به تدریج کاهش ابر را تجربه می نماید و آسمان مشهد روز (7 فروردین) قسمتی ابری به تدریج افزایش باد و افزایش ابر و در پاره ای نقاط رگبار و رعد و برق و طی روز (8 فروردین) قسمتی ابری تا ابری و در برخی ساعات رگبار و رعد و برق همراه با افزایش باد و احتمال تگرگ پیش بینی می گردد.

شرایط جوی اهواز نیز در دو روز آینده ابری در برخی ساعات رگبار و رعد و برق و وزش باد و مه رقیق و به تدریج کاهش ابر خواهد بود و آسمان شیراز نیز (7 فروردین) ابری و در پاره ای نقاط بارش خفیف باران با احتمال رگبار و رعد و برق و افزایش باد و (8 فروردین) قسمتی ابری و گاهی وزش باد و آسمان بوشهر نیمه ابری تا ابری همراه با غبار محلی، در بعصی ساعات بارش پراکنده باران و وزش باد پیش بینی می گردد.

شرایط جوی بندرعباس نیز قسمتی ابری تا نیمه ابری همراه با رگبار و رعد و برق و احتمال بارش های پراکنده و افزایش باد خواهد بود.

به گزارش وبلاگ بهابادی؛ رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با بیان اینکه امروز، دوشنبه (هفتم فروردین ماه) گستره فعالیت سامانه بارشی به جز شرق استان سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی در سایر منطقه ها کشور است، گفت: سه شنبه (هشتم فروردین ماه) نیز در کل کشور ابرناکی و بارش انتظار می رود.

منبع: دنیای سفر

به "شرایط جوی شهرهای پرتردد نوروزی طی روزهای 7 و 8 فروردین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط جوی شهرهای پرتردد نوروزی طی روزهای 7 و 8 فروردین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید