مهلت ثبت نام در سی و چهارمین جشنواره امتنان زنجان تا اول آذر

به گزارش وبلاگ بهابادی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: مهلت ثبت نام جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه تا اول آذر سال جاری است.

مهلت ثبت نام در سی و چهارمین جشنواره امتنان زنجان تا اول آذر

طیب جعفری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: علاقه مندان به شرکت در سی و چهارمین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه می توانند برای ثبت نام به سامانه http://emtenan.mcls.gov.ir مراجعه نمایند.

وی گفت: هدف از برگزاری این جشنواره انگیزه بخشی و اعتماد آفرینی و ترویج حاکمیت روح صداقت و همدلی در سپهر کار و کوشش، عطف توجه جامعه به مسائل، نیازها و انتظارات جامعه کارگری کشور، ایجاد زمینه و فضای مناسب برای رشد و پرورش نیروی کار و نقش آفرینی تاثیرگذار نخبگان جامعه کار و کوشش در روند توسعه کشور است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه جشنواره امتنان از کارگران در بخش های صنعت، خدمات، کشاورزی و واحدهای نمونه برگزار می گردد، گفت: اختراع و ابتکار در فراوری محصول، ارائه شیوه های نوین در کار (بهره وری، کاهش زمان فراوری) صرفه جویی در نهاده های فراوری نسبت به سال های قبل، افزایش رفاه یا رضایتمندی مشتریان و کاهش هزینه های مشتریان با ارائه خدمات قابل قبول، بومی سازی دانش و فناوری و مهندسی معکوس از جمله شاخص های انتخاب افراد برگزیده در این جشنواره به شمار می رود.

وبلاگ بهابادی زنجان زنجان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "مهلت ثبت نام در سی و چهارمین جشنواره امتنان زنجان تا اول آذر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام در سی و چهارمین جشنواره امتنان زنجان تا اول آذر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید