مدیرعامل و سرمربی جدید تیم فوتبال ملوان بندر انزلی معرفی شدند

به گزارش وبلاگ بهابادی، عصر یکشنبه در مراسمی با حضور اصحاب رسانه پژمان نوری به عنوان مدیر عامل باشگاه ملوان بندرانزلی و مازیار زارع به عنوان سرمربی ملوانان معارفه شدند.

مدیرعامل و سرمربی جدید تیم فوتبال ملوان بندر انزلی معرفی شدند

مدیرعامل باشگاه ملوان بندر انزلی با اشاره به بدهی 1.5 میلیارد تومانی باشگاه به سرگئی پاشنکو دروازه بان اسبق این تیم، اظهار کرد: این بدهی سبب بسته شدن پنجره جابجایی در همه رده های سنی به روی ملوانان شده است.

پژمان نوری با اشاره به کاهش بدهی تیم ملوان از 18 میلیارد به 9 میلیارد تومان، افزود: تقویت تیم های پایه باشگاه ملوان یکی از مهمترین برنامه های باشگاه در فصل پیش رو است و این تیم باید مانند دهه های گذشته به تیم های پایه خود متکی شده و بازیکن سازی کند.

نوری با اشاره به اینکه درآمد زایی یکی از برنامه های مهم باشگاه ملوان است، تاکید کرد: ملوان باید به اصل خود بازشود و برای صعود به لیگ برتر باید بسترها و شرایط لازم فراهم شود.

مدیرعامل باشگاه ملوان بندر انزلی ادامه داد: معتقدم اگر ملوان تا الان سرپا مانده بخاطر هواداران و پیشکسوتان و حمایت های بی دریغ نیروی دریایی بوده است.

می خواهم از ملوان تیم جنگنده ای بسازم

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی نیز در این مراسم با اشاره به اینکه ما امانت دار مردم هستیم، اظهار کرد: بومی گرایی مهمترین اصل باشگاه ملوان بندر انزلی است.

مازیار زارع با بیان اینکه قول می دهم تیم جنگنده ای بسازم که بازیکنان آن با تمام وجودشان برای سربلندی و اصالت ملوان به میدان بروند، افزود: اعضای کادر فنی و بازیکنان ملوان، تلفیقی از تجربه و جوانی خواهند بود.

زارع افزود: ملوانان فصل گذشته شرایط مطلوبی نداشته و دنبال آن هستم که سطح کیفیت تیم ملوان ارتقا یابد.

وی شرح داد: بازیکنان باید کاملاً در اختیار باشگاه ملوان باشد چون نام ملوان برایم مهم تر از هرچیزی است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مدیرعامل و سرمربی جدید تیم فوتبال ملوان بندر انزلی معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل و سرمربی جدید تیم فوتبال ملوان بندر انزلی معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید