لیونل مسی و 4 پیشنهاد پیش رو

به گزارش وبلاگ بهابادی، لیونل مسی که گفته می گردد در سرانجام فصل جاری و با منقضی شدن قرارداد فعلی اش از پاری سن ژرمن جدا خواهد شد، آینده حرفه ای اش همچنان در هاله ای از ابهام است و رسانه های مختلف در این خصوص در حال حدس هستند. مالکان قطری و مدیران این باشگاه فرانسوی در تلاشند تا این فوق ستاره آرژانتینی را برای ماندن در جمع پاریسی ها متقاعد نمایند اما به نظر می رسد پروژه ورزشی PSG و نتایجی ضعیفی که این تیم اخیراً کسب نموده که حذف از لیگ قهرمانان اروپا هم یکی از آنها بوده، او را متقاعد ننموده و در پی جدایی از این تیم است.

لیونل مسی و 4 پیشنهاد پیش رو

بر اساس گزارش شبکه رادیویی کادنا سِر اسپانیا؛ چهار گزینه پیش روی لیونل مسی 35 ساله است که هر کدام منحصر به فرد و تمام عیار است. طبق این گزارش؛ یکی از این پیشنهادات از جانب اینتر میامی است، باشگاهی که متعلق به دیوید بکام و شرکایش است. پیشنهاد دیگری که ممکن است مسی را وسوسه کند، پیشنهاد 400 میلیون یورویی باشگاه الهلال به برنده هفت توپ طلاست.

پیشنهاد دیگری که لیونل دریافت نموده، پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی باشگاه پاری سن ژرمن با شرایطی بهتر است. پیشنهاد دیگر اما از سوی باشگاه بارسلونا است که به لحاظ مالی قابل مقایسه با سه پیشنهاد دیگر نیست چون بارسلونا در حال حاضر مسائل مالی زیادی دارد، اما این تیم و نوکمپ برای این فوق ستاره آرژانتینی خاطرات خوش زیادی داشته، به همین علت احتمال بازگشت او به جمع کاتالان ها هم دور از انتظار نیست.

منبع: فرارو

به "لیونل مسی و 4 پیشنهاد پیش رو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیونل مسی و 4 پیشنهاد پیش رو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید