عکس، 2 لژیونر ایرانی سراغ کاپیتان تیم مطرح اروپایی رفتند

به گزارش وبلاگ بهابادی، کاپیتان تیم فوتسال بارسلونا در جریان ملاقات با پالما به شدت آسیب دید و به دلیل شدت مصدومیت اشک ریخت.

عکس، 2 لژیونر ایرانی سراغ کاپیتان تیم مطرح اروپایی رفتند

تیم فوتسال بارسلونا در مرحله نیمه نهایی رقابتهای کوپادل ری اسپانیا روز گذشته به مصاف پالما رفت و با نتیجه 5 بر 1 به پیروزی رسید.

در دقیقه 35 بازی و زمانی که بارسلونا 3 بر 1 از حریفش پیش بود، پای سرخیو لوزانو کاپیتان تیم بارسلونا بعد از برخورد با زمین به شدت آسیب دید. لوزانو که ظاهراً همان موقع متوجه شد رباط صلیبی اش پاره شده، روی زمین نشست و اشک ریخت.

حسین طیبی بازیکن ایرانی پالما که در زمین بود، ابتدا از کادر پزشکی که در آن طرف زمین حضور داشت درخواست کرد به شرایط کاپیتان بارسا رسیدگی کند. او سپس به سمت لوزانو رفت و به او دلداری داد.

لوزانو بعد از خروج از زمین، در پنج دقیقه پایانی روی نیمکت نشست و مدام گریه کرد تا جایی که فضای مسابقه را تحت تاثیر مصدومیتش قرار داد.

در نهایت و پس از اتمام مسابقه، بازیکنان پالما از جمله مسلم اولادقباد هم به سمت لوزانو رفتند تا از او در مقابل این آسیب دیدگی حمایت نمایند.

تک گل تیم پالما در این مسابقه به وسیله حسین طیبی از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. اولادقباد هم که چهار هفته گذشته لیگ اسپانیا را به علت آسیب دیدگی از دست داده بود، در این مسابقه باوجود قرار گرفتن در فهرست تیمش، فرصت حضور در زمین پیدا نکرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "عکس، 2 لژیونر ایرانی سراغ کاپیتان تیم مطرح اروپایی رفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس، 2 لژیونر ایرانی سراغ کاپیتان تیم مطرح اروپایی رفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید