لباس شب شعر بهاره رهنما در حیاط خلوت خانه لاکچری اش

به گزارش وبلاگ بهابادی، خبرنگاران: بهاره رهنما این اجرا را به روح پدرش، فرشته طائرپور و ابراهیم اثباتی تقدیم کرد.

لباس شب شعر بهاره رهنما در حیاط خلوت خانه لاکچری اش

بهاره رهنما بازیگری است که مدتی است بیشتر در اینستاگرام فعال است تا دنیای بازیگری. بهاره رهنما در یکی از بخش های شام ایرانی حضور داشت. بهاره رهنما انواع عکس ها و پست ها را در صفخه اینستاگرامش منتشر می نماید. بهاره رهنما محبوبیت بسیاری میان مخاطبان دارد. بهاره رهنما عکس جدیدی را از خودش منتشر کرد.

به گزارش وبلاگ بهابادی، بهاره رهنما عکس جدیدی را منتشر کرد.

بیوگرافی بهاره رهنما

بهاره رهنما در سال 1352 در اراک به دنیا آمد. او دختر پروین قائم مقامی بازیگر سینما است. همسر پیشین او پیمان قاسم خانی نویسنده مشهور سینما است. این زوج دختری به نام پریا قاسم خانی دارند که تجربه حضور در تئاتر پنجره ها و فیلم سینمایی دایرهٔ زنگی و سریال مرد هزار چهره را دارد. او پس از جدایی از قاسم خانی در شهریور 1396 با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد.

بهاره رهنما در غم از دست دادن پدرش نشست

بهاره رهنما به تازگی پدر خود را از دست داده. او مدتی بعد از فوت پدرش عزاداری خاصی نداشت و خیلی زود به زندگی عادی خود برگشت که این رفتار او مورد انتقاد گسترده مردم نهاده شد اما نزدیک به چهلم پدرش ویدیویی از خود منتشر کرد که در آن به شدت گریه می کرد و از خاطرات پدرش می گفت. بعضی روانشناسان معتقد هستند که رفتار بهاره رهنما (ابتدا انکار غم و درد و سپس بروز دادن آن) در بعضی افراد رخ می دهد و طبیعی است.

منبع : خانه فوتبال

منبع: رکنا

به "لباس شب شعر بهاره رهنما در حیاط خلوت خانه لاکچری اش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لباس شب شعر بهاره رهنما در حیاط خلوت خانه لاکچری اش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید