فتح الله زاده خبر از قرارداد 50 میلیاردی بازیکن استقلال داد ، باشگاه را با 220 میلیارد بدهی به من تحویل دادند

به گزارش وبلاگ بهابادی، مدیرعامل نو استقلال بعد از بازگشت به این باشگاه از بدهی های سنگین این تیم اطلاع داد.

فتح الله زاده خبر از قرارداد 50 میلیاردی بازیکن استقلال داد ، باشگاه را با 220 میلیارد بدهی به من تحویل دادند

به گزارش وبلاگ بهابادی شنبه شب به یک باره خبر برکناری مصطفی آجورلو، طرفداران استقلال را غافل گیر کرد. هرچند در روزهای گذشته زمزمه هایی درباره برکناری مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه استقلال به گوش می رسید اما در نهایت در جلسه ای کوتاه و بدون کم تر چالشی، مصطفی آجورلو از سمت مدیرعاملی باشگاه استقلال برکنار و با نظر هیات مدیره باشگاه، علی فتح الله زاده جانشین او شد.

علی فتح الله زاده، مدیرعامل تازه باشگاه استقلال در گفت وگو با ایسنا، درباره بازگشت خود به کرسی مدیریت این باشگاه اظهار کرد: تصمیم مدیریتی بود که تغییراتی رقم بخورد. دوستان هم به ما محبت کردند و ما هم استقلالی هستیم و می خواهیم مسائل را رفع کنیم و یاری کنیم تا استقلال با آرامش کار خود را پیش ببرد.

او درباره شرایط ریکاردو ساپینتو، سرمربی استقلال و شوکه شدن او از تغییرات مدیریتی این باشگاه گفت: ایشان مربی ما هستند و با او قرارداد داریم. ما باید به ساپینتو یاری کنیم تا کار خود را بهتر جلو ببرد.

مدیرعامل تازه باشگاه استقلال درباره مسائل اقتصادی این باشگاه و مطالبات بازیکنان تیم و گله مندی بعضی بازیکنان نسبت به عقب ماندن طلب های شان گفت: ما باید کوشش کنیم تا دغدغه بازیکنان کم تر گردد و بتوانند با خیال راحت کار خود را انجام دهند. وظیفه ما این است که شرایط خوبی را فراهم کنیم و وظیفه بازیکنان این است که عملکرد خوبی داشته باشند تا تیم بتواند نتیجه مورد نظر را کسب نمایند.

فتح الله زاده درباره بدهی های باشگاه استقلال در خصوص تبلیغات محیطی و بازیکنان و مربی پیشین این تیم گفت: هنوز امضای حکم من خشک نشده است! من هنوز به باشگاه نرفته ام. ما حدود 70 میلیارد بر سر تبلیغات محیطی بدهکار هستیم. 60 میلیارد به استراماچونی باید پرداخت کنیم. یک بازیکن است که می گویند باید به او 50 میلیارد پول بدهیم. گفته می گردد 40-30 میلیارد هم به آقای پادوانی عزیز باید پرداخت کنیم. هر چی بدهی است که روی میز گذاشته اند و باید به باشگاه بروم وقتی به باشگاه رفتم، به شما می گویم که چه کاری باید انجام داد.

او درباره هدف گذاری های خود در باشگاه استقلال و چشم اندازهای مدیریتی خود در این باشگاه گفت: من همواره برای باشگاه دوندگی و کوشش و پیشرفت مد نظر داشته ام. ان شاءالله با یاری طرفداران و حمایت آن ها کار را جلو خواهیم برد.

منبع: همشهری آنلاین

به "فتح الله زاده خبر از قرارداد 50 میلیاردی بازیکن استقلال داد ، باشگاه را با 220 میلیارد بدهی به من تحویل دادند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتح الله زاده خبر از قرارداد 50 میلیاردی بازیکن استقلال داد ، باشگاه را با 220 میلیارد بدهی به من تحویل دادند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید