زبانه های آتش مقابل آتش نشانان اهوازی کوتاه آمدند

به گزارش وبلاگ بهابادی، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز تعداد عملیات های اطفای حریق و امداد و نجات طی دیروز را تشریح کرد.

زبانه های آتش مقابل آتش نشانان اهوازی کوتاه آمدند

به گزارش از ، ابراهیم قنبری رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز با اشاره به انجام 8 عملیات اطفای حریق و امداد و نجات طی دیروز گفت: مهار آتش سوزی پراید در خیابان نرگس 9 واقع در کوی تعیین زاده، اطفای حریق منزل مسکونی در منطقه پردیس خیابان بصیر 4 که به دلیل آتش بازی کودک رخ داده بود، با کوشش آتش نشانان مهار شد.

او اضافه کرد: مهار آتش سوزی کنتور برق در دبیرستانی واقع در منطقه کمپلو خیابان ولیعصر (عج)، اطفای حریق جعبه برق مطب در مجتمع پزشکی در منطقه کیانپارس خیابان پهلوان شرقی، مهار آتش سوزی پراید به دلیل نشت گاز ال پی جی و اطفای حریق کانکس نگهبانی ساختمان درحال ساخت به دلیل نشت گاز پیک نیک از دیگر عملیات های اجرا شده طی دیروز به تعداد می فرایند.

قنبری با اشاره به مهار آتش سوزی منزل مسکونی در منطقه کمپلو به دلیل اتصال برق کولر دوتیکه با کوشش همه جانبه آتش نشانان بیان نمود: آتش نشانان با اعزام به خیابان طالقانی خیابان علم الهدی با ابزار نجات و تخصصی پای دختر بچه 4 ساله را که بین کابین آسانسور مجتمع مسکونی گیر نموده بود را به سلامت رها سازی کردند و به نگرانی والدین کودک خاتمه داده شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "زبانه های آتش مقابل آتش نشانان اهوازی کوتاه آمدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زبانه های آتش مقابل آتش نشانان اهوازی کوتاه آمدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید