رغبتی: باشگاه از فسخ قرارداد رسن بعد از فینال آسیا 380 هزار دلار سود نموده است، پرسپولیس قدرتمند تر برمی شود

به گزارش وبلاگ بهابادی، عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت که فسخ قرارداد بشار رسن پس از فینال لیگ قهرمانان آسیا 380 هزار دلار به نفع پرسپولیس بوده است.

رغبتی: باشگاه از فسخ قرارداد رسن بعد از فینال آسیا 380 هزار دلار سود نموده است، پرسپولیس قدرتمند تر برمی شود

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ بهابادی، علی رغبتی عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس پس از بازگشت کاروان پرسپولیس از قطر گفت: واقعاً با نتیجه غیرمنتظره ای روبه رو شدیم. هر آنچه که لازم بود پیش بینی شده بود غیر از دو اتفاق فوتبالی که در فاصله 15 تا 20 دقیقه رخ داد و آنها را پیش بینی ننموده بودیم. خط دفاع و خط میانی ما خیلی خوب بازی را در دست گرفت، ولی اتفاق تلخی افتاد و زحمات بچه ها حیف شد. این اتفاق چیزی از انگیزه بازیکنان کم نمی کند و پرسپولیس هم به لیگ برتر ایران و هم مسابقات فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا قدرتمندتر برمی گردد، ولی شرمسار طرفداران شدیم.

وی درباره توافق مدیران باشگاه پرسپولیس با رسن برای جدایی و ناراحتی کادر فنی از این اتفاق توضیح داد: جزئیات این موضوع را به زودی اعلام می کنیم. وقتی یک بازیکن تمایلی به ماندن در یک باشگاه ندارد و دوست دارد که جدا گردد حتی نگه داشتن آن بازیکن هم ممکن است که باعث گردد کیفیت لازم را نداشته باشد. به هر حال اگر به مفاد قراردادش هم می خواست پایبند بماند حداکثر تا نیم فصل در پرسپولیس می ماند و در آن زمان جدا می شد. بشار رسن تصمیم به جدایی گرفته بود و خودش پیغام داد و باشگاه هیچ کوتاهی نکرد.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به طرح این موضوع که بند فسخ 250 هزار دلاری در قرارداد رسن وجود داشت، ولی الان با 120 هزار دلار او از پرسپولیس جدا شد، گفت: رسن اگر در نیم فصل با بند فسخ 250 هزار دلاری اش می خواست از پرسپولیس جدا گردد، از آن طرف باشگاه باید تا نیم فصل 260 هزار دلار هم به رسن پرداخت می کرد، عملاً با این شرایط در نیم فصل باشگاه چیزی به دست نمی آورد و 10 هزار دلار هم باید پرداخت می کرد. در صورتی که در فسخ قرارداد الان رسن با پرسپولیس، 120 هزار دلار نقد می گیریم و پرسپولیس بابت نقل وانتقال بشار رسن 380 هزار دلار سود نموده است و این بازیکن هم تا فینال آسیا برای پرسپولیس بازی نموده است.

رغبتی در پاسخ به این س>ال که باشگاه برنامه ای برای دریافت پاداش آسیایی دارد و آیا مذاکره ای برای موانع دریافت آن انجام داده اند، گفت: بله در سطح فدراسیون فوتبال برای حل این مشکل مذاکراتی داشته ایم، چون غیر از پرسپولیس سه باشگاه دیگر ایرانی هم هستند. گفت وگوهایی انجام شده است و باید روال آن طی گردد. ما امیدواریم که این پول را زودتر بگیریم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ بهابادی بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رغبتی: باشگاه از فسخ قرارداد رسن بعد از فینال آسیا 380 هزار دلار سود نموده است، پرسپولیس قدرتمند تر برمی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رغبتی: باشگاه از فسخ قرارداد رسن بعد از فینال آسیا 380 هزار دلار سود نموده است، پرسپولیس قدرتمند تر برمی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید