خدیرا: قطعاً در ژانویه از یوونتوس جدا نخواهم شد، لیگ برتر می تواند گزینه ای برایم باشد

به گزارش وبلاگ بهابادی، هافبک آلمانی یوونتوس می گوید قصدی برای جدایی از این تیم در پنجره نقل وانتقالات زمستانی ندارد.

خدیرا: قطعاً در ژانویه از یوونتوس جدا نخواهم شد، لیگ برتر می تواند گزینه ای برایم باشد

به گزارش وبلاگ بهابادی، سامی خدیرا که این فصل از ترکیب یوونتوس کنار گذاشته شده و حتی یک دقیقه هم توسط آندره آ پیرلو به بازی گرفته نشده است، می گوید قصدی برای جدایی از این تیم در ماه ژانویه ندارد. این هافبک آلمانی که قرارداد فعلی اش با باشگاه یوونتوس در سرانجام فصل جاری به سرانجام می رسد، یکی از بازیکنانی است که بیشترین دستمزد را در این تیم دارد.

خدیرا 33 ساله در گفت وگو با شبکه تلویزیونی ZDF آلمان گفت: اگر شما نمی توانید در زمین تمام توان خود را به نمایش بگذارید، سعی کنید در تمرینات یا در بیرون از زمین این کار را انجام دهید. می خواهم زمانی که از یوونتوس جدا می شوم، طرفداران یووه از من به عنوان بازیکنی فوق العاده یاد نمایند.

وی اضافه کرد: شرایط کنونی من به خاطر آندره آ پیرلو نیست و از این بابت عصبانی نیستم. من روشی را که او می خواهد تیمش بازی کند، درک می کنم. جدایی من از یووه در ژانویه قطعاً اتفاق نخواهد افتاد. می خواهم به قراردادم با یوونتوس که تا تابستان 2021 است، احترام بگذارم.

خدیرا که مورد توجه باشگاه هایی همچون اورتون و تاتنهام است، در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: اگر فرصتش پیش بیاید، لیگ برتر انگلیس می تواند یک گزینه برای من باشد. من طرفدار پروپا قرص لیگ برتر هستم. هنوز هم با کارلو آنچلوتی و ژوزه مورینیو در تماس هستم و ارتباط ما به واسطه همکاری مان در رئال مادرید هیچ گاه قطع نشده است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ بهابادی بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خدیرا: قطعاً در ژانویه از یوونتوس جدا نخواهم شد، لیگ برتر می تواند گزینه ای برایم باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خدیرا: قطعاً در ژانویه از یوونتوس جدا نخواهم شد، لیگ برتر می تواند گزینه ای برایم باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید