جدیدترین عینک هوشمند اسنپ با دوربین دوگانه و سه بعدی رونمایی می گردد

به گزارش وبلاگ بهابادی، بر اساس تازهترین خبرهای منتشر شده از شرکت اسنپ، عینک تازه این شرکت تا پاییز سال جاری با دوربین های دوگانه سه بعدی و قیمتی بالاتر از نسخه های پیشین وارد بازار می گردد.

جدیدترین عینک هوشمند اسنپ با دوربین دوگانه و سه بعدی رونمایی می گردد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب سهام شرکت اسنپ از زمان اولین حضور خود در NYSE در ماه مارس 2017 بیش از یک سوم کاهش یافته است. بر همین اساس است که به نظر می رسد اسنپ که از افزایش سهم خود به واسطه شبکه اجتماعی ناامید شده است، با ساخت سخت افزار واقعی و استفاده ازدوربین در قالب عینک آفتابی در کوشش است سهم خود در بازار را افزایش ده.

عینک های هوشمند اسنپ در سومین نسخه خود با دو دوربین سه بعدی ارائه می گردد. این شرکت می گوید که این دوربین ها در لبه هر یک از لنزها قرار دارند. درواقع هدف از این طراحی ایجاد زاویه و عمق بیشتر در چشمان انسان است. این تغییرات به شما یاری می نماید تا چهره ها و برچسب های واقعیت افزوده بهتر به نظر برسند.

افزون بر این ضبط را می توان با استفاده از جلوه های سه بعدی ویرایش کرد. قاب عینکها نیز از پلاستیک به فولاد ضدزنگ ارتقا یافته و در رنگ های جدیدی ارائه می گردد. این عینک ها دارای جلد چرمی و است و همانطور که اشاره شد از نسخه پیشین گران تر است.

منبع: انتخاب

به "جدیدترین عینک هوشمند اسنپ با دوربین دوگانه و سه بعدی رونمایی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیدترین عینک هوشمند اسنپ با دوربین دوگانه و سه بعدی رونمایی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید