بازگشت 24 واحد صنعتی راکد به چرخه فراوری در استان اردبیل

به گزارش وبلاگ بهابادی، رئیس سازمان صمت استان اردبیل گفت: در نیمه نخست سال جاری 24 واحد فراوریی راکد به چرخه فراوری بازگشته است.

بازگشت 24 واحد صنعتی راکد به چرخه فراوری در استان اردبیل

رامین صادقی گفت: برنامه ریزی برای بهره برداری از 205 واحد فراوریی و صنعتی تا انتها سال جاری در دستور کار است که در این زمینه تمهیدات لازم به عمل آمده و امید می رود با بهره برداری از پروژه های استان شاهد تحقق شعار سال و دستیابی به اهداف مورد نظر باشیم.

رئیس سازمان صمت استان اردبیل می گوید: در نیمه نخست سال جاری 98 واحد به بهره برداری می رسد که در این راستا 83 درصد واحد فراوریی و صنعتی فعال است که این رقم نشان می دهد آمار واحدهای فعال استان از میانه کشوری بالاتر است که امیدواریم اقدامات به عمل آمده در این زمینه ما را در تحقق اهداف مورد نظر رهنمون گردد.

به گفته او، از طرفی احیای واحدهای راکد و غیبرطرفال استان اردبیل مورد توجه واقع شده و در نیمه نخست سال جاری 24 واحد فراوریی راکد به چرخه فراوری بازگشته است.

صادقی گفت: حمایت از فراوری و صنعت با توجه به سیاست های اعمال شده که همیشه حمایت از فراوریکنندگان و صنعتگران با هدف اشتغال زایی و رونق فراوری در دستور کار است.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل می گوید: تکمیل زنجیره های مختلف با جدیت در دستور کار قرار گرفته و انتظار می رود تا انتها سال 1402 استان اردبیل در زمره استان های صنعتی کشور شناخته گردد.

صادقی گفت: بحث فراوری محصولات داخلی و راه اندازی واحدهای فراوریی دراستان اردبیل با اولویت اساسی قرار گرفته و انتظار می رود شاهد تحقق اهداف موردنظر باشیم که همکاری مسئولان و دستگاه های مورد انتظار را می طلبد و امید می رود بتوانیم با برطرف مسائل موجود اقدامات مناسب را انجام دهیم.

به گفته او، جلوگیری از خروج ارز کشور با هدف برطرف احتیاج داخلی کشور جزو اولویت های اساسی است که در این زمینه درصدد هستیم با توسعه فراوریات در پی تحقق اهداف مورد نظر هستیم که کوشش های به عمل آمده در این زمینه می تواند ما را در رسیدن به توسعه برنامه های مالی رهنمون کند.

وبلاگ بهابادی اردبیل اردبیل

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بازگشت 24 واحد صنعتی راکد به چرخه فراوری در استان اردبیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت 24 واحد صنعتی راکد به چرخه فراوری در استان اردبیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید