این ابرخودروی آئودی در 10ثانیه وانت می گردد!

به گزارش وبلاگ بهابادی، SUV یا پیکاپ؟ آئودی می گوید چرا انتخاب کنید. این برند آلمانی مدل جدیدی دارد که از SUV به پیکاپ تبدیل می گردد.

این ابرخودروی آئودی در 10ثانیه وانت می گردد!

به گزارش خبرآنلاین، خودروی مفهومی آئودی Activesphere تقریباً به همان ارتفاع آئودی Q 4 SUV است.

این خودرو لاستیک های 22 اینچی دارد، کابینی به سبک گلخانه ای (شیشه های زیاد) و یک تخت جادار که وقتی یک پانل شیشه ای بالایی به جلو می چرخد نمایان می گردد. این بدان معناست که به جای اینکه مجبور باشید از بین یک پیکاپ روباز یا یک SUV با ظرفیت بار محدود انتخاب کنید، می توانید هر دو را داشته باشید.

آئودی Activesphere را به عنوان یک sportback فعال توصیف می نماید، یک نوع بدنه نو در میان مجموعه خودرو های SUV، واگن، هاچ بک، کوپه و سدان.

مدیر طراحی، گائل بوزین و تیمش آن را در استودیوی طراحی آئودی در مالیبو، کالیفرنیا، ایجاد کردند. از آن نقطه نظر، تصور قرار دادن تخته موج سواری و یا دوچرخه در پشت آن آسان است.

Activesphere به سیل اخیر وسایل نقلیه همه جانبه از خودروسازان لوکس می پیوندد که قصد دارند از شور فعلی برای سرمایه گذاری در منطقه ها دورتر استفاده نمایند. لامبورگینی، مرسدس بنز و پورشه اخیراً از خودرو های مفهومی یا آماده تولیدی رونمایی نموده اند که مخصوص زمین های ناهموار است. آن ها به هزاران مشتری که عکس های اینستاگرام و ویدیو های TikTok درباره سبک زندگی ماجراجویانه شان را پست می نمایند پاسخ می دهند و هنگام انجام این کار، حاشیه سود زیادی برای خودرو هایی که می سازند به دست می آورند.

اولیور کییرلبر، رئیس پروژه های خودرو های مفهومی آئودی، طی یک تماس ویدیویی در 20 ژانویه به وبلاگ بهابادی گفت: این یک خانه برای بازار آفرود است. این بازار آمریکا است که ما به طور کامل به آن خدمات می دهیم، اما اروپا و خاورمیانه نیز بازار مناسبی برای این خودرو ها است.

منبع: فرارو

به "این ابرخودروی آئودی در 10ثانیه وانت می گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این ابرخودروی آئودی در 10ثانیه وانت می گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید