اقامت در لانه شیرها !

به گزارش وبلاگ بهابادی، خیلی افراد از صدای غران یک شیر در باغ وحش میترسند، آیا میتوانید داخل قفس شیر غران شوید و در آنجا اقامت کنید؟ باغ وحش لندن این امکان را دارد.

اقامت در لانه شیرها !

باغ وحش لندن امکانات جدیدی را برای بازدیدنمایندگانش فراهم نموده است ، اقامت در کلبه های کوچک چوبی در قلب باغ وحش با امکاناتی مدرن همانند تخت خواب ، مبل و موارد دیگر. با اقامت در این کلبه ها می توان بعد از ساعات معمول و در تاریکی شب هم حس و حال باغ وحش را حس کرد و به صدای حیوانات وحشی مختلف در شب گوش داد. علاوه بر سپری کردن شب در قلمرو حیوانات ، افرادی که در این کلبه ها اقامت می نمایند می توانند از تورهایی که توسط متخصصان راهنمایی می شوند نیز بهره ببرند.

اوایل امسال در این باغ وحش بخشی با نام سرزمین شیرها بازگشایی شد که در آن گونه ای نایاب از شیرهای آسیایی تحت محافظت قرار گرفتند. این شیرها که از شیرهای معمولی آفریقایی شهرت کمتری دارند از شمال غربی هند ، جایی که محل اقامت آخرین شیرهای این گونه بود ، به این باغ وحش آورده شدند. در کنار آنها میمون های پر سر و صدای هانومان زندگی می نمایند و درب کنار آن کلبه ایست که می توانید در آن اقامت کنید.

با تاریک شدن هوا و در سکوت شب صدای جغدها و سنجاب ها از دور به گوش می رسد و با شنیدن غرش شیرها شاید از ماندن در آن کلبه پشیمان شوید ! غرش شیرها به قدری قدرتمند و بلند است که تا چهار کیلومتر دورتر از آنها نیز شنیده می گردد.

منبع : لست سکند

منبع: تریپ

به "اقامت در لانه شیرها !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقامت در لانه شیرها !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید