افتتاح ورودی های نو دو ایستگاه از خط 7 مترو در بهمن ماه

به گزارش وبلاگ بهابادی، تهران (پانا) - با افتتاح ورودی های نو ایستگاه های مولوی و بریانک در خط 7 مترو تهران، شرایط دسترسی و بعلاوه ورود و خروج مسافران از این دو ایستگاه پرتردد شبکه حمل و نقل ریلی مرکز تسهیل خواهد شد.

افتتاح ورودی های نو دو ایستگاه از خط 7 مترو در بهمن ماه

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو)، محمود یوسفی مجری خط 7 مترو تهران با اعلام مطلب فوق اضافه نمود: به موجب کوشش های انجام شده مبنی بر تکمیل ورودی های دوم ایستگاه های در حال بهره برداری که به موازات افتتاح ایستگاه های تازه در حال پیگیری است، امکان بهره بردای از ورودی غربی ایستگاه بریانک و نیز ورودی شمالی ایستگاه مولوی در بهمن ماه امسال فراهم شده تا ضمن ارتقاء سطح ایمنی ایستگاه های مذکور، شهروندان به شکل بهتری از آنها استفاده نمایند.

یوسفی در شرح اجمالی ورودی های دوم این دو ایستگاه گفت: پیش از این، ورودی شمالی ایستگاه بریانک در اختیار مردم قرار گرفته بود و در حال حاضر ورودی غربی ایستگاه مذکور به مرحله بهره برداری نزدیک شده تا شهروندان منطقه ها 7،10 و 11 که در محدوده بزرگراه شهید نواب صفوی، محله بریانک و پل خیابان قزوین قرار دارند، دسترسی آسان تری به ایستگاه بریانک داشته باشند.

وی اعلام کرد: در خصوص ایستگاه مولوی نیز که تا به امروز صرفاً با بهره مندی از ورودی جنوبی در حال خدمت رسانی به عموم مردم بود، هم اکنون شاهد اتمام عملیات اجرایی ورودی شمالی این ایستگاه هستیم. ایستگاه مولوی که در منطقه ای پرتردد قرار گرفته است، قطعاً با افتتاح ورودی تازه، شرایط بهتری برای سرویس دهی به مسافران پرتعداد خود پیدا خواهد نمود.

مجری خط 7 با بیان اینکه ورودی های تازه به پله برقی و مسیرهای ویژه افراد کم توان جسمی و حرکتی مجهز هستند، استفاده حداکثری از تولیدات داخلی را ویژگی قابل توجه آنها برشمرد.

لازم به ذکر است؛ از ابتدای سال 1400 تا به امروز 5 ورودی تازه برای ایستگاه های برج میلاد، بعثت، رودکی، مرزداران و مهدیه به بهره برداری رسیده است و افتتاح 2 ورودی تازه در بهمن ماه، شمار ورودی های دوم یا سوم ایستگاه های بهره برداری شده در امسال را به عدد 7 می رساند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "افتتاح ورودی های نو دو ایستگاه از خط 7 مترو در بهمن ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح ورودی های نو دو ایستگاه از خط 7 مترو در بهمن ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید