آقای کی روش، چرا فقط جواد نکونام؟!

به گزارش وبلاگ بهابادی، کارلوس کی روش بعد از تاکید فدراسیون فوتبال مبنی بر حضور یک مربی ایرانی در کادر فنی تیم ملی برای جانشین پروری از این موضوع استقبال کرد و گفت گزینه وی برای همکاری جواد نکونام است.

آقای کی روش، چرا فقط جواد نکونام؟!

جواد نکونام به علت تعهد به باشگاه فولاد و اینکه دوست دارد در فصل جاری به همراه تیم تیم جهت قهرمانی در لیگ برتر را تکرار کند و در لیگ قهرمانان آسیا هم حضور روی سکوی آسیایی را تجربه کند، به این پیشنهاد پاسخ منفی داد و البته از کارلوس کی روش به خاطر این پیشنهاد تشکر کرد.

بعد از این فعل و انفعال فدراسیون فوتبال گزینه های جدیدی را به کارلوس کی روش پیشنهاد کرد که به نظر می رسد یکی از گزینه های پیشنهادی علیرضا منصوریان بود و از سویی مسعود شجاعی شخصا برای حضور در کادر فنی تیم ملی اعلام آمادگی کرد.

کارلوس کی روش، اما علاقه مند به همکاری با مربیگری دیگری نیست. قنبرزاده یکی از اعضای هیات ریییسه این خبر را تایید کرد و گفت گزینه اول، دوم و سوم کارلوس کی روش، جواد نکونام است.

کارلوس کی روش در این باره به فدراسیون فوتبال شرح داده است. او خطاب به فدراسیون فوتبال گفته جواد نکونام در عرصه باشگاهی در سال های اخیر در فوتبال ایران پیروز بوده و به طور حتم در صورت حضور در کادر فنی تیم ملی مورد تایید بازیکنان خواهد بود و می تواند تاثیر گذار باشد و از نظر شخصیتی هم شایسته احترام در کادر فنی تیم ملی است.

فدراسیون فوتبال در کوشش است در نهایت جواد نکونام را برای حضور در کادر فنی تیم ملی راضی کند.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو

به "آقای کی روش، چرا فقط جواد نکونام؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقای کی روش، چرا فقط جواد نکونام؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید