آقای طاهری! این دفعه ساپینتو را نگیر ببینم چکار می نماید؟

به گزارش وبلاگ بهابادی، ادموند اختر، بازیکن قدیمی آبی پوشان تهرانی در تبادل نظر با خبر ورزشی، درباره اتفاقات مربوط به بازی آخر استقلال مقابل فولاد خوزستان گفت: بدون شک استقلال در ملاقات مقابل فولاد برترین فوتبال خودش را نسبت به 7 بازی قبلی ارائه کرد که البته علت اصلی این فوتبال زیبا، نبودن سرمربی هیجانی این تیم کنار نیمکت بود.

آقای طاهری! این دفعه ساپینتو را نگیر ببینم چکار می نماید؟

وی اضافه کرد: با توجه به تنش های زیادی که بابت مسائل داوری در این ملاقات به وجود آمد قطعاً اگر ساپینتو کنار نیمکت استقلال حضور داشت بابت هر صحنه مشکوک به پنالتی 20 دقیقه بازی را می خواباند و در نهایت باعث می شد تیمش به استرس دچار شده و حتی شاید تمرکز بازیکنان را هم به هم می ریخت و فولاد با زدن گل دوم برنده می شد.

بازیکن قدیمی استقلال اعلام نمود: اگر استقلال زیبا بازی کرد، اگر با وجود این همه مسائل داوری بازیکنان باز هم تا دقیقه آخر روی دروازه حریف فشار می آوردند فقط به خاطر نبودن ساپینتو بود. ای کاش می شد این مربی را تا آخر فصل محروم نمایند تا استقلال بدون حضور این مهره استرس زا کنار خط، راحت کارش را در زمین مسابقه انجام دهد. استقلال تیمی پرمهره است که همین بازیکنان توانستند فولاد، یکی از تیم های سرسخت و تدافعی لیگ برتر است را تا این میزان تحت فشار قرار دهند.

اختر با اشاره به هزینه بالای استخدام مربی خارجی برای تیم های لیگ فزونی یادآور شد: غیر از سه تیم بنفیکا، اسپورتینگ و پورتو تمام تیم های ایرانی از بقیه تیم های پرتغالی بهتر و سرتر هستند، پس اگر ما از کشوری مثل پرتغال مربی می آوریم یعنی قرار است برای مربیان جوان ما الگو باشند نه اینکه ما آن ها را به ایران بیاوریم و خودمان به آن ها درس اخلاق بدهیم که کنار زمین چطور رفتار کنید! اگر چنین است، برای چه این همه هزینه می کنیم تا با دلار گران قیمت این روز ها مربی خارجی به خدمت بگیریم؟

مهاجم اسبق تیم استقلال با اشاره به صحنه های درگیری مربوط به بازی گل گهر سیرجان تاکید نمود: من از بیژن طاهری دلخور شدم که ساپینتو را مهار کرد. از او خواهش می کنم این بار اگر ساپینتو قصد داشت به کسی حمله کند او را نگیرد! می خواهم ببینم اگر او را رها نمایند چه کار می خواهد بکند؟ می خواهد برود کسی را کتک بزند؟ آخر این رفتار زیبنده یک مربی در سطح کلاس اروپاست؟ واقعاً چنین رفتاری از سوی سرمربی تیم استقلال باعث سرشکستگی طرفداران و پیشکسوتان این مجموعه بزرگ و قدیمی است.

فوتبالیست سال های گذشته استقلال در رابطه با صحنه های مشکوک به پنالتی گفت: غیر از صحنه آخر که به نظر من هم می توانست پنالتی باشد درگیری های قبلی و خطا های پیش از آن یا خطا نبود یا پنجاه، پنجاه بود. ولی من هم معتقدم آخرین خطا که داور آن را کرنر گفت می توانست پنالتی باشد. با این وجود بازیکنان استقلال در بازی بعدی مقابل ذوب آهن باید متکی به توانایی خودشان باشند و قید پنالتی گرفتن را بزنند.

پیشکسوت استقلال در خاتمه درباره بازی بعدی این تیم مقابل ذوب آهن شرح داد: تیم ذوب آهن هم ازجمله تیم های تدافعی لیگ برتر است. مسابقه جلوی چنین تیم هایی سخت تر از سایر تیم هاست. امیدوارم یامگا در این بازی یک خط جلوتر بیاید و در عوض صالح حردانی که کاندیدای پوشیدن پیراهن تیم ملی است برای استقلال بازی کند تا بیش از این از نگاه سرمربی تیم ملی هم دور نماند. ضمن اینکه کوین یامگا در 50 متر رو به جلو خیلی بهتر از 50 متر روبه رو عقب است.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو

به "آقای طاهری! این دفعه ساپینتو را نگیر ببینم چکار می نماید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقای طاهری! این دفعه ساپینتو را نگیر ببینم چکار می نماید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید