کاورهای سامسونگ متحول می شوند

به گزارش وبلاگ بهابادی، کاورهای سامسونگ متحول می شوند. این خبری است که اخیرا افشا شده و اتفاقا بسیاری را هم راضی نموده است. موضوع از این قرار است که کاورهای تازه ویژگی هایی منحصر به فرد خواهند داشت.

کاورهای سامسونگ متحول می شوند

بر اساس پتنت تازه ثبت شده در سازمان جهانی مالکیت فکری یا WIPO، فلیپ کاور بعدی سامسونگ به صورت جالبی در دسته بندی تجهیزات جانبی قرار خواهد گرفت که قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارند. بعلاوه یک برد مدار چاپی در این قطعات بکار خواهد که به صورت خاصی قادرند انعطاف پذیری زیادی از خود نشان دهند.

اگر به نقشه های منتظر شده از این پتنت با دقت بیشتری توجه کنیم، متوجه می شویم که یک آنتن رادیویی در قسمت پشتی این کاور تعبیه خواهد شد و یک دیوایس صوتی یا نمایشگر در قسمت جلویی قرار خواهد گرفت.

بدین ترتیب به نظر می رسد که این قاب به یک شارژر وایرلس یا تقویت نماینده سیگنال مجهز شده باشد و علاوه بر این یک بلندگوی بزرگتر یا نمایشگری دیگر در بدنه جلویی تعبیه گردد.

البته سامسونگ پیشتر قاب های محافظ اختصاصی زیادی برای پرچمدارانش منتشر نموده بود که با بهره گیری از بریدگی هایی در محل های مخصوص موجب می شد کاربران بدون احتیاج به باز کردن فیلپ کاورها از گوشی هایشان استفاده نمایند.

این قاب اغلب به صورت انحصاری برای پرچمداران کمپانی کره ای یعنی گلکسی اس 9، گلکسی اس 9 پلاس و گلکسی نوت 9 عرضه می شد. به همین علت احتمالاً پتنت ثبت شده نیز به این گوشی ها اختصاص داشته باشد . تنها نکته متفاوت در طراحی این قاب ها نوآوری های بکار رفته در برد مدار چاپی و تجهیزات الکترونیکی داخل آنها باشد.

یک قاب چند منظوره می تواند روش تازه سامسونگ برای افزایش قابلیت های پرچمدارانش باشد و ممکن کمپانی کره ای پیروز گردد گوی سبقت را از رقبایش برباید.

حال سامسونگ میخواهد در آینده ای نزدیک از اولین گوشی تاشو خود با نام احتمالی گلکسی اف رونمایی کند و این شرکت با توسعه یک قاب خاص به همراه قابلیت های تازه، می تواند ویژگی های محافظتی تازهی که نمی توان آنها را بطور مستقیم در گوشی ها قرار داد، به تلفن های هوشمندش اضافه کند.

منبع: انتخاب

به "کاورهای سامسونگ متحول می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاورهای سامسونگ متحول می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید