چرا دهنده و گیرنده عضو نباید باهم آشنا شوند؟

به گزارش وبلاگ بهابادی، ساناز دهقانی، گفت: آشنایی خانواده اهدا کننده عضو با گیرنده عضو، تبعاتی دارد که بهتر است با یکدیگر آشنا و هم کلام نشوند.

چرا دهنده و گیرنده عضو نباید باهم آشنا شوند؟

رئیس اداره پیوند وزارت بهداشت، در مورد اینکه چرا دهنده و گیرنده عضو، نباید با همدیگر دیدار نمایند، توضیحاتی ارائه داد. ساناز دهقانی، گفت: آشنایی خانواده اهدا نماینده عضو با گیرنده عضو، تبعاتی دارد که بهتر است با یکدیگر آشنا و هم کلام نشوند.

وی با عنوان این مطلب که در همه جای جهان چنین رویه ای حاکم است و اجازه نمی دهند دهنده و گیرنده عضو با یکدیگر آشنا شوند، اضافه کرد: در آمریکا، سازمانی وجود دارد که به وسیله نامه، این ارتباط را بین گیرنده و دهنده عضو برقرار می نماید.

دهقانی، یکی از دلایل عدم آشنایی و هم صحبت شدن دو خانواده را، خواسته های غیر معقول مطرح نمود و ادامه داد: این احتمال هست که خانواده اهدا نماینده عضو، خواسته هایی از گیرنده عضو داشته باشند که معقول نباشد.

رئیس اداره پیوند وزارت بهداشت، با اشاره به برگزاری جشن های نمادین برای خانواده های اهدانمایندگان و گیرندگان عضو، گفت: استرسی که به گیرنده عضو وارد می گردد، یکی دیگر از دلایل برای عدم آشنایی با دهنده عضو است.

منبع: فرادید

به "چرا دهنده و گیرنده عضو نباید باهم آشنا شوند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا دهنده و گیرنده عضو نباید باهم آشنا شوند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید