پیشبینی امیدبخش برای فیسبوک ، ارزش هر سهم غول فناوری به 160 دلار در سال 2019 می رسد

به گزارش وبلاگ بهابادی، نتایج یک پیشبینی تازه نشان می دهد سهام فیسبوک می تواند در سال 2019 با ارزش 160 دلار به ازای هر سهم فروخته شود. این پیشبینی بسیار فراتر از حد انتظار برخی از سهامداران یا مردم عادی است.

پیشبینی امیدبخش برای فیسبوک ، ارزش هر سهم غول فناوری به 160 دلار در سال 2019 می رسد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب حدس تازه در مورد ارزش سهام فیسبوک از طریق کمپانی پژوهشی Citron Research در روز چهارشنبه منتشر شده است. این موسسه ضمن حمایت از فیسبوک خاطرنشان کرد که احتمال می دهد ارزش سهام این غول فناوری در سال 2019 به 160 دلار برسد، زیرا درآمد و پایگاه کاربری این شرکت در سال جاری تاثیر کمی از رسوایی های مرتبط با کمبریج آنالیتیکا و مسائل حریم خصوصی متحمل شده است.

البته منظور این موسسه از کاهش کم، کاهشی 28 درصدی است. چرا هر سهم این شبکه اجتماعی در سال جاری میلادی به 129.57 دلار رسید. اما با همه اینها به نظر می رسد این روند کاهشی باز هم نسبت به فاجعه ای که پیشبینی می شد رخ دهد قابل تحمل است.

طبق نظریات Citron سرمایه گذاران با تغییر رفتار کاربران و وابستگی کاربران نسبت به اینستاگرام، از فیسبوک به اینستاگرام کوچ می کنند و روند فعالیت های بازرگان و تجاری خود را به آن سمت و سو متمایل می کنند.

منبع: انتخاب

به "پیشبینی امیدبخش برای فیسبوک ، ارزش هر سهم غول فناوری به 160 دلار در سال 2019 می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشبینی امیدبخش برای فیسبوک ، ارزش هر سهم غول فناوری به 160 دلار در سال 2019 می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید