پنجمین کارگاه کتاب بازی در بوکتاب برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ بهابادی، مدیر بو کتاب در گفت و گو با خبرنگارخبرنگاران در بندرعباس، از برگزاری پنجمین برنامه از کارگاه کتاب بازی اطلاع داد.

پنجمین کارگاه کتاب بازی در بوکتاب برگزار می گردد

شقایق درویشی افزود: طبق معمول با هنرمند ثابت و دوستدار کتاب، هانیه هادی نژاد از ساعت 19 روز پنجشنبه بیست و دوم تیرماه به مدت یک ساعت، میزبان بچه ها خوش ذوق و علاقه مند به کتاب و قصه خوانی خواهیم بود.

وی ادامه داد: کتاب نجات یک بادبادک اثر الیور جفرز، تصویرگر و نویسنده معروف دنیا؛ ترجمه حسام سبحانی طهرانی و نازنین پیروز از انتشارات میچکا است.

مدیر بوکتاب افزود: قصه از جایی آغاز شد که بادبادک فلوید لای شاخ و برگ درختی گیر کرد. او برای پایین آوردن بادبادکش اول لنگه کفش نازنینش را به سمت بادبادک پرتاب کرد، اما آن هم لای شاخ و برگ درخت گیر کرد و مجبور شد برای پایین آوردنش، آن یکی لنگه کفشش را هم پرتاب کند ولی آن هم گیر کرد. برای پایین آوردن کفش هایش، گربه اش را پرتاب کرد که آن هم بالای درخت گیر کرد و برای پایین آوردن گربه اش نردبان را پرتاب کرد و…

این کتاب برنده جایزه منتخب ویراستار کتاب کودک ایتالیا و جایزه اوربیل برای برترین تصویرسازی از طرف کتاب فروشان مستقل کتاب کودک ایتالیا شده است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "پنجمین کارگاه کتاب بازی در بوکتاب برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنجمین کارگاه کتاب بازی در بوکتاب برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید