پرداخت تا سقف 60 درصد ارزش سهام عدالت در قالب کارت اعتباری؛ مشمولان هرچه سریعتر ثبت نام نمایند

به گزارش وبلاگ بهابادی، خبرنگاران- تا 60 درصد ارزش سهام عدالت در قالب کارت اعتباری به سهامداران پرداخت می گردد.

پرداخت تا سقف 60 درصد ارزش سهام عدالت در قالب کارت اعتباری؛ مشمولان هرچه سریعتر ثبت نام نمایند

حسین فهیمی مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی در مراسم برگزاری مجامع الکترونیکی شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت استانی گفت: توصیه همیشگی ما به سهامداران، عدم فروش سهام عدالت بوده است.

کارت اعتباری سهام عدالت

به گزارش وبلاگ بهابادی به نقل از جماران؛ فهیمی در رابطه با کارت اعتباری سهام عدالت گفت:قرار است تا 60 درصد ارزش سهام عدالت در قالب کارت اعتباری به سهامداران پرداخت گردد، ما تلاشمان این است که افراد بتوانند به صورت الکترونیک درخواست خودشان را به ثبت نمایند و فقط برای دریافت کارت مراجعه حضوری داشته باشند.

جزییات وام سهام عدالت

وی گفت:با دریافت کارت اعتباری سهام عدالت، امکان خرید وجود دارد و اگر مبلغ استفاده شده تا 29 روز بازگردانده گردد، سود به آن تعلق نخواهد گرفت.در صورت عدم بازگشت پول پس از گذشت 29 روز، به وام سه ساله تبدیل خواهد شد که شرایط و سود خود را دارد.

فهیمی گفت:همه مردم به ویژه مشمولین سهام عدالت می توانند به وسیله وبسایت سجام وارد شوند و ثبت نام و احراز هویت را به صورت رایگان انجام دهند و نیازی به مراجعه به دفاتر کارگزاری و دفاتر پیشخوان نیست.

هرچه سریع تر سجامی شوید!

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد نیز گفت: مشمولان سهام عدالت که روش غیرمستقیم را بذای مدیریت سهام خود انتخاب نموده بودند باید هرچه سریع تر در سجام ثبت نام نمایند

منبع: شفقنا اقتصادی

به "پرداخت تا سقف 60 درصد ارزش سهام عدالت در قالب کارت اعتباری؛ مشمولان هرچه سریعتر ثبت نام نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت تا سقف 60 درصد ارزش سهام عدالت در قالب کارت اعتباری؛ مشمولان هرچه سریعتر ثبت نام نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید