ویژگی ویرایش توئیتر چگونه خواهد بود؟

به گزارش وبلاگ بهابادی، در یک آوریل نیما اوجی یک توسعه دهنده وب و محقق اپلیکیشن، گفت که توئیتر در حال کار بر روی دکمه ویرایش در این شبکه اجتماعی است. این ویژگی اکنون از طریق الساندرو پالوزی که در حوزه مهندسی معکوس فعالیت دارد، تائید شده است.

ویژگی ویرایش توئیتر چگونه خواهد بود؟

به گزارش وبلاگ بهابادی، در حال حاضر، چیزی که هر دوی آن ها توانسته اند کشف کنند این است که وقتی یک توئیت می نویسید و منتشر می کنید، می توانید روی سه نقطه بالای پست از طریق وب کلیک کرده و گزینه ویرایش توئیت را انتخاب کنید. اسکرین شات های پالوزی نشان نمی دهند که آیا تاریخچه ویرایش در دسترس خواهد بود یا خیر.

دکمه ویرایش توئیتر هنوز بصورت رسمی در دسترس قرار نگرفته است. به گفته جین مانچون وانگ یک مهندس معکوس، دکمه های ویرایش در حال توسعه توئیتر ممکن است تاریخچه ای از ویرایش های توئیت را نیز باقی بگذارند. وانگ بیان می کند ویژگی ویرایش توئیتر غیر قابل تغییر است. این بدان معناست که وقتی یک توئیت ویرایش می شود، توییتر یک توئیت کاملا تازه ایجاد می کند و نسخه های قبلی را تا حدی دست نخورده باقی می گذارد. مانچون وونگ می گوید: به جای تغییر توئیت قبلی، توئیت تازهی با محتوای اصلاح شده به همراه فهرست توئیت های قدیمی قبل از آن ویرایش ایجاد می شود.

هنوز مشخص نیست که آیا تاریخچه توئیت های ویرایش شده به کاربران نشان داده می شود یا خیر. نمایش سوابق ویرایش از سوء استفاده احتمالی از این ویژگی جلوگیری خواهد کرد. زیرا به عقیده برخی این کار از اصلاح سوابق عمومی و گمراه کردن مخاطبین جلوگیری می کند.

توئیتر از سال گذشته در حال کار بر روی این ویژگی می باشد. زمان عرضه رسمی این ویژگی هنوز مشخص نیست؛ اما بنظر می رسد مشترکین آبی توییتر اولین کسانی هستند که در ماه های آینده به دکمه ویرایش دسترسی پیدا خواهند کرد.

منبع: 9to5mac

منبع: فرارو

به "ویژگی ویرایش توئیتر چگونه خواهد بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویژگی ویرایش توئیتر چگونه خواهد بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید