وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با ایران درودی ملاقات کرد

به گزارش وبلاگ بهابادی ، به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدعباس صالحی با اشاره به هشتاد و چهارمین زادروز ایران درودی برای این هنرمند سلامتی و طول عمر و توفیق آرزو کرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با ایران درودی ملاقات کرد

وی همچنین با اشاره به آثار این نقاش گفت: اینکه شما همچنان در حال خلق اثر هنری هستید و همچنان به طور جدی در جهت هنر حضور مستمر دارید جای خوشحالی دارد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این ملاقات با دریافت گزارشی از فرایند تاسیس موزه ایران درّودی ابراز امیدواری کرد این موزه هرچه زودتر افتتاح گردد.

ایران درّودی هم در این ملاقات با تشکر از حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در منزلش گفت: خوشحالم که در هشتاد و چهار سالگی همچنان فعال و امیدوار به کار می پردازم و هر روز ساعت ها به کار نقاشی مشغول هستم.

این هنرمند ادامه داد: من یک هنرمند وطن پرست و ایران دوست هستم و برایم جای خوشحالی دارد که در کشور خودم مورد لطف و مهربانی مردم قرار دارم. مردم گاهی به گونه ای لطف و علاقه خود را ابراز می نمایند که برایم جای خوشحالی بسیار دارد.

وی با اشاره به یکی از کتاب های خود با عنوان چشم شنوا که آثار نقاشی اش را شامل می گردد گفت: این کتاب 16 سال پیش منتشر شد و در حال حاضر فقط دو نسخه از آن باقی مانده است. در نظر دارم این کتاب را با اضافه کردن چند اثر تازه تجدید چاپ کنم و امیدوارم به زودی این اتفاق بیفتد.

ایران درّودی همچنین با ارائه توضیحاتی درباره فرایند تاسیس موزه خود گفت: بیش از 5 سال طول کشید تا بالاخره مجوز موزه به طور کاملا قانونی داده شد و این موضوع فرایند راه اندازی موزه را با تاخیر روبرو کرد اما من امیدوارم به آرزویم که همان افتتاح موزه در حیات خودم است برسم.

در این ملاقات سیدمحمد طباطبائی، مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت نیز وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را همراهی کرد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با ایران درودی ملاقات کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با ایران درودی ملاقات کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید