جابجایی پرسپولیس بدذون نظر یحیی گل محمدی استارت خورد

به گزارش وبلاگ بهابادی، رقابت های فوتبال باشگاهی کشور در حالی به انتها رسید که پرسپولیس با کسب سه گانه قهرمانی، اختلاف خود در صدر جدول پر افتخارترین تیم های تاریخ کشور را بیش از پیش کرد.

جابجایی پرسپولیس بدذون نظر یحیی گل محمدی استارت خورد

یحیی گل محمدی سرمربی سرخپوشان پس از کسب قهرمانی لیگ، جام حذفی و سوپرجام با این تیم، خبر از احتمال قطع همکاری کوتاه مدت با پرسپولیس به دلیل خستگی جسمی و روحی اش داد. او که یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد ماندن در رأس کادر فنی پرسپولیس را مشروط به مذاکره اش با رضا درویش در هفته پیش رو و مهیا شدن شرایط مدنظرش کرده است.

با این حال اخبار ضد و نقیضی از شروع به کار مدیران پرسپولیس برای جذب بازیکن در جابجایی تابستانی به گوش می رسد. مدیران باشگاه پرسپولیس مذاکراتی را با دو بازیکن جوان، ولی مطرح فوتبال کشور نهایی کرده اند تا قرارداد آن ها را برای دو فصل امضا کنند.

یحیی گل محمدی به گفته خود لیست و ورود و خروجی به درویش نداده تا مدیرعامل سرخ ها مذاکره با بازیکنان نو را پیش ببرد. این اتفاق در حالی رقم خورده که درویش در مصاحبه هایش حمایت همه جانبه ای از گل محمدی داشته است، اما فعالیت جابجاییی باشگاه خلاف آن را نشان می دهد.

گل محمدی در فصل گذشته نیز دو مرتبه از رفتار های مدیران باشگاه گلایه کرده بود، اما درویش با کنترل حواشی توانست آن ها را ختم به خیر کند. باید دید رفتار جابجاییی نو مدیران باشگاه قبل از اطمینان از ماندن گل محمدی چه تأثیری در مذاکرات پیش روی آن ها برای ادامه همکاری خواهد داشت.

منبع: فرارو

به "جابجایی پرسپولیس بدذون نظر یحیی گل محمدی استارت خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جابجایی پرسپولیس بدذون نظر یحیی گل محمدی استارت خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید