معترضان یارانه تازه به کجا مراجعه نمایند؟

به گزارش وبلاگ بهابادی، معترضان به پرداخت یارانه نو برای پیگیری اعتراض خود باید به کجا مراجعه نمایند؟ از نظر دولت، این معترضان دو گروه هستند و هرگروه باید به سازمانی جداگانه مراجعه نمایند.

معترضان یارانه تازه به کجا مراجعه نمایند؟

حجت الله عبدالملکی، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی درباره این دسته بندی گفت: کسانی که نامشان در لیست یارانه بگیران وجود ندارد باید به سازمان هدفمندی یارانه ها مراجعه نمایند. کسانی هم که به دهک بندی و یا قطع شدن یارانه خود معترضند باید به وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی مراجعه نمایند.

معترضانی که باید به سازمان هدفمندی یارانه ها مراجعه نمایند

در رابطه با متعرضان دسته نخست که از ابتدا در لیست یارانه بگیران حضور نداشتند، نیز سازمان هدفمندی یارانه ها به عنوان نهاد متولی رسیدگی نماینده معین شده است. در این باره روابط عمومی سازمان هدفمندی یارانه ها اظهار داشت: ظرف روزهای آینده، ساز و کار ثبت اعتراض و پیگیری آن را به اطلاع عموم خواهد رساند.

این سازمان در عین حال یادآور شد: حسب تاکید شخص رئیس جمهور، هرزمان معترضی واجد شرایط دریافت یارانه تشخیص داده گردد، یارانه تازه او از شامگاه گذشته پرداخت خواهد شد.

معترضانی که باید به وزارت رفاه مراجعه نمایند

در همین رابطه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای معترضان دسته دوم سامانه اینترنتی Hemayat.mcls.gov.ir را در نظر گرفته است. بعلاوه مرکز جوابگویی تلفنی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز به شماره ارتباطی 6369-021 جوابگوی مراجعه نمایندگان خواهد بود.

به صورت تعیین آن دسته از معترضان یارانه تازه که به دهک بندی و یا قطع شدن یارانه خود اعتراض دارند باید به وسیله این سامانه اعتراض خود را ثبت و پیگیری نمایند. به علت بالا بودن حجم مراجعان درحال حاضر این سامانه با اشکالاتی روبروست. وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز به صورت ضمنی این مشکل را تایید کرد و وعده داد به زودی این پیشامد رفع خواهد شد.

بنابراین در حال حاضر شرایط معترضان یارانه های تازه از این قرار است: اول آنهایی که از ابتدا یارانه بگیر نبوده اند، باید منتظر اعلام نحوه ثبت و پیگیری اعتراض از سوی سازمان هدفمندی یارانه ها بمانند. دوم آنهایی که به دهک بندی و یا قطع یارانه خود معترضند، این گروه باید به وسیله وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیگیر مشکل خود باشند.

منبع: تجارت نیوز

به "معترضان یارانه تازه به کجا مراجعه نمایند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معترضان یارانه تازه به کجا مراجعه نمایند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید